با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی هرگز نگو اما اثر شون استیوینسون

دانلود و خرید کتاب صوتی هرگز نگو اما

۴٫۳ از ۳ نظر
۴٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هرگز نگو اما  نوشته  شون استیوینسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هرگز نگو اما

کتاب صوتی هرگز نگو اما اثر شون استیونسن و ترجمه زهرا حصیبی ملایری داستان زندگی شون است؛ مردی که با معلولیت مادرزاد به دنیا می‌آید و پزشکان امیدی به زنده ماندنش ندارند. اما او نه تنها نمی‌میرد بلکه به سرمشق و الگوی برای دیگران تبدیل می‌شود. 

این داستان انگیزه بخش را با صدای آرش احمدی می‌شنوید.  

درباره کتاب صوتی هرگز نگو اما

شون استیونسن کتاب هرگز نگو اما را بر اساس زندگی واقعی خودش نوشته است. او مرد قدرتمندی است. بیماری مادرزادی که با آن به دنیا می‌آید او را حسابی ضعیف کرده است. پشتش همیشه درد می‌کرد و استخوان‌هایش مدام می‌شکستند .پزشکان باور نمی‌کردند که او بتواند زنده بماند و برای او مرگی زودرس را پیش بینی می‌کردند. اما شون نه تنها زنده ماند بلکه آنچنان در زندگی‌اش موفق بود که به الگویی برای دیگران بدل شد. الگویی که به ما می‌آموزد چگونه بر ترس‌هایمان غلبه کنیم و از بهانه‌های ناموجه دست بکشیم. 

شون با بیان داستان زندگی‌اش در تلاش است تا به مخاطبانش بیاموزد چگونه شجاع باشند و زندگی و نگاهشان به زندگی را از محدودیت‌های معمول فراتر ببرند. 

کتاب صوتی هرگز نگو اما را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام کسانی که دوست دارند با زندگی انسان‌های موفق آشنا شوند، از شنیدن این کتاب لذت می‌برند. این داستان زیبا به شما کمک می‌کند تا انگیزه‌ای قوی برای پیشرفت و موفقیت داشته باشید. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
fataneh
۱۴۰۰/۰۴/۱۹

کتابی واقعا تامل برانگیز و از،دیدگاه من عالیه. از طاقچه مچکرم ک این کتاب زیبا و ارزشمند رو گذاشتن تا ما هم بهره ببریم

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۲۳,۰۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۰۶ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۵۷٫۹ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۲۳,۰۰۰تومان
زمان۰۶ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۵۷٫۹ مگابایت