با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی قلبت را روی کاغذ بیاور اثر هنریت کلاسر

دانلود و خرید کتاب صوتی قلبت را روی کاغذ بیاور

راهکارهایی برای بهبود روابط خانوادگی و عاطفی

۳٫۸ از ۴ نظر
۳٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قلبت را روی کاغذ بیاور  نوشته  هنریت کلاسر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قلبت را روی کاغذ بیاور

کتاب صوتی قلبت را روی کاغذ بیاور نوشته دکتر هنریت کلاسر، دربردارنده‌ی داستان‌هایی واقعی و شگفت‌انگیز است که راهکارهایی برای بهبود روابط خانوادگی و عاطفی به شما پیشنهاد می‌کند.

درباره کتاب قلبت را روی کاغذ بیاور

کتاب قلبت را روی کاغذ بیاور مجموعه‌ای داستان گیرا، الهام‌بخش و جذاب است. داستان انسان‌هایی که از ته قلبشان آرزوها و خواسته‌هایشان را می‌نویسند و اتفاق برایشان پیش می‌آید. آدم‌هایی که نوشتن زندگی‌شان را دگرگون می‌کند.

قلبت را روی کاغذ بیاور اثری است که شیوه‌ها و راه‌های بسیار مفیدی در جهت بهبود روابط خانوادگی و عاطفی ارائه می‌کند. اغلب داستان‌های کتاب واقعی است و همه‌ی آدم‌های داستان حقیقی هستند و بیشتر آن‌ها با نامی واقعی در کتاب حضور پیدا می‌کنند. این کتاب شما را به سمت چیزهایی می‌برید که فراموش کرده‌اید.

هنریت کلاوسر نویسنده‌ی کتاب مشهور نوشتن با دو نیم‌کره‌ی مغز، دکتری ادبیات انگلیسی از دانشگاه فوردهام دارد و در دانشگاه‌های کالیفرنیا، واشنگتن، سیاتل و لت‌بریج به تدریس کرده است. او همچنین مدیر منابع نوشتاری است و کارگاه‌های جذابی در حیطه‌ی غلبه بر استرس و اضطراب از طریق نگارش، خلاقیت و رابطه‌سازی برگزار می‌کند

شنیدن کتاب قلبت را روی کاغذ بیاور را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال آرزوهایشان هستند پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۲ ساعت و ۵۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۲۲٫۰ مگابایت
زمان۱۲ ساعت و ۵۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۲۲٫۰ مگابایت