با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی بهار ۶۳ اثر یاشار ابراهیمی

دانلود و خرید کتاب صوتی بهار ۶۳

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بهار ۶۳  نوشته  یاشار ابراهیمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بهار ۶۳

کتاب صوتی بهار ۶۳ نوشته مجتبی پورمحسن، داستانی شنیدنی از زندگی مردی به نام فرزین است که از زندگی، خیانت‌ها و محاکمه‌های خودش به خاطر خیانت‌هایش می‌گوید. 

داستان صوتی بهار ۶۳ را با صدای یاشار ابراهیمی می‌شنوید. 

درباره‌ی کتاب صوتی بهار ۶۳

مجتبی پورمحسن، در کتاب صوتی بهار ۶۳ که اولین رمانش محسوب می‌شود، روایتی از عشق و خیانت نوشته است. فرزین، شخصیت اصلی داستان بهار ۶۳ است که زندگی‌اش را روایت می‌کند. او مدام در حال محاکمه‌ی خودش است. محاکمه‌ی خودش به دلیل خیانت‌هایی که کرده است. او خودش هم می‌داند که دلایل بسیاری برای خیانت نکردن دارد اما مدام خیانت می‌کند. او با خیانت‌هایش، دروغ‌هایی که به شریک عاطفی زندگی‌اش می‌گوید، فریب‌هایی که به خورد او می‌دهد، داستان بهار ۶۳ را روایت می‌کند. 

کتاب صوتی بهار ۶۳ روایتی از سرگذشت نسل سر‌خورده و اندوهگین ایران امروز است. سرگذشتی که از نا‌راستی‌ها و شکست‌ها  آکنده است.

کتاب صوتی بهار ۶۳ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان به ادبیات داستانی از شنیدن کتاب صوتی بهار ۶۳ لذت می‌برند. 

بخشی از کتاب صوتی بهار ۶۳

من خيانت می‌کنم. به خودم خيانت می‌کنم. به چيزهايی که فکر می‌کنم. خيلی‌ها فکر می‌کنند آدم اول خيلی با خودش کلنجار می‌رود، خيلی آره نه می‌گويد تا بالاخره تصميمش را می‌گيرد. اما همه‌ی آدم‌ها خيانت می‌کنند بعد برايش دليل پيدا می‌کنند. من هم وقتی به تهمينه خيانت کردم دنبال اين توجيهات بودم. ساعت‌ها می‌نشستم رو به ديوار يا از پنجره زل می‌زدم به محوطه‌ی مجتمع پرديس و دنيايی را تصور می‌کردم که زندگی با تهمينه برآورده‌اش نکرده بود. دنيايی که همان موقع خلق می‌کردم تا توجيه کنم... 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۲۵٫۱ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۲۵٫۱ مگابایت