با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نامه‌ای به ایزابل

دانلود و خرید کتاب صوتی نامه‌ای به ایزابل

۵٫۰ از ۵ نظر
۵٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نامه‌ای به ایزابل  نوشته  فرانسوا موریاک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نامه‌ای به ایزابل

نامه‌ای به ایزابل نوشته فرانسوا موریاک، نویسنده فرانسوی برنده جایزه نوبل ادبیات است.

درباره کتاب صوتی نامه‌ای به ایزابل

 موریاک این داستان را در قالب یک نامه نوشته است. یک وکیل خبره و کهنه‌کار به نام لویی که روزهای اخر زندگی را می‌گذراند به همسرش ایزابل نامه‌ای می‌نویسد. او که دل خوشی از همسر و فرزندانش ندارد در ابتدای نامه سعی می‌کند نفرتش را از آنها ابراز کند اما این نوشته کم‌کم به یک شرح حال تبدیل می‌شود.

وارد داستان می‌شویم و لویی جوان را می‌بینیم که سرد و افسرده ولی باهوش است. او وقتی با ایزابل دختر یک خانواده اشرافی آشنا می‌شود، او را بی اندازه دوست می‌دارد. خانواده ایزابل با این که از اشراف هستند با ازدواج دو جوان موافقت می‌کنند زیرا ایزابل قبلا نامزدی داشته که رهایش کرده است و خانواده شانس مجددی برای ازدواج او با یک هم‌طبقه نمی‌بیند، اما پس از ازدواج، ایزابل ناخواسته اعتراف می‌کند که هنوز به نامزد سابقش علاقه دارد و کسی که رابطه را قطع کرده او نبوده است. این موضوع لویی را دچار شوک می‌کند. رویاهایش با ایزابل نابود می ‌شوند و او سعی می‌کند خود را در کارش غرق کند. کاری که از او موجودی سرد و بدبین می‌سازد اما در جریان ماجرایی لویی دوباره به عشق و زندگی بازمی‌گردد.

 شنیدن کتاب نامه‌ای به ایزابل را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کسانی که از داستان‌هایی با موضوع زندگی و درونیات انسان‌ها لذت می‌برند، از شنیدن این اثر تاثیرگذار لذت خواهند برد.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
soroor mohammadi
۱۳۹۹/۰۶/۲۳

این کتاب خیلی قشنگه من چاپیش رو خوندم

کاربر ۲۲۵۲۷۶۳
۱۳۹۹/۰۶/۲۴

زیباست

zahra pournasiri
۱۳۹۹/۰۷/۲۹

به همه دوستان کتاب خوان، شنیدن این کتاب صوتی رو توصیه میکنم .من قبلا کتاب چاپیش رو هم خونده بودم ولی واقعا قابل مقایسه با لذتی که از شنیدن این کتاب صوتی بردم نبود .علاوه بر محتوای جذاب، ترجمه بسیار

- بیشتر
Ali Sarafraz
۱۳۹۹/۱۰/۱۸

شخصیتی که درون همه ما هست. هیولایی که اگر دست نوازشی بود کودکی دلپذیر می شد و حال که نادیده گرفته شده لجوجانه به فکر انتقام افتاده. از جایی همان اوایل داستان خواستم که به این زودی ها تمام نشود و حیف

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۸ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۵۲٫۹ مگابایت
زمان۰۸ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۵۲٫۹ مگابایت