با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی بدون حد و مرز اثر مایکل فلپس

دانلود و خرید کتاب صوتی بدون حد و مرز

مایکل فلپس

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بدون حد و مرز  نوشته  مایکل فلپس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بدون حد و مرز

بدون حد و مرز زندگی‌نامه خودنوشت مایکل فلپس، شناگر امریکایی صاحب بیشترین مدال طلا (۸ عدد)در یک المپیک (۲۰۰۸) است. او مجموعا شانزده مدال المپیک کسب کرده که چهارده‌تای آنها طلا و دو مدال، برنز است. هفت رکورد جهانی را شکسته است و بیش از بیست مدال در رقابت‌های جهانی به‌دست آورده‌است.

 درباره کتاب صوتی بدون حد و مرز

 مایکل فلپس این کتاب را با همکاری الن آبراهامسون، خبرنگار و نویسنده ورزشی و کارشناس برجسته المپیک نوشته است. آبراهامسون در سال ۲۰۰۲ جایزه خبری ملی را برای نوشتن خبرهای ورزشی کسب کرده و در ۲۰۰۴ لقب گزارشگر ورزشی سال باشگاه خبری لوس انجلس را دریافت کرده است. 

شنیدن کتاب بدون حد و مرز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های حوزه موفقیت به ویژه زندگی نامه قهرمانان ورزشی

 بخشی از کتاب صوتی بدون حد و مرز

«فریاد می‌کشیدم. شرط می‌بندم داشتم فریاد می‌کشیدم. منظورم این است که بدون خویشتن‌داری فریاد می‌کشیدم. مشت‌هایم را می‌فشردم، خم می‌شدم، فریاد می‌زدم، جیغ می‌کشیدم و تشویق می‌کردم. حس خیلی خوبی بود. خیلی خیلی خوب. نه، حسی فوق‌العاده بود. شاید بهتر از فوق‌العاده. نقطه‌ی عطف بود. بهتر از این نمی‌شد. همه‌ی احساساتم را تخلیه کردم: شادی، آرامش، هیجان، عشق و غرور، خصوصاً غرور به دلیل آمریکایی بودن. در بازی‌های المپیک بودیم. سال‌ها تمرین، تلاش، آرزو و کار منظم، همگی در دقیقه‌ها جمع شدند، پاره‌ای اوقات فقط در ثانیه‌ها. و به نظر می‌رسید همان طور که تاریخ ثبت می‌شد، زمان از حرکت ایستاده بود. چیزی خوشایندتر از پیروزی نیست. و ما پیروز شدیم. رکورد جهانی را شکستیم. در حقیقت، رکورد قبلی را شکستیم. پرچم ایالات متحده‌ی آمریکا بالا رفت. آمریکایی‌ها. ایالات متحده.»

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۶۱,۲۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۱۱ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۳۷٫۳ مگابایت
دسته بندی
قیمت نسخه چاپی۶۱,۲۰۰تومان
زمان۱۱ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۳۷٫۳ مگابایت