با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فندق‌شکن

دانلود و خرید کتاب صوتی فندق‌شکن

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فندق‌شکن  نوشته  ای تی ای هافمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فندق‌شکن

داستان کودکانه و تخیلی فندق‌شکن اثری از نویسند، موسیقی‌دان، وکیل و منتقد آلمانی، ای تی ای هافمن است. هافمن این اثر را با نام فندق‌شکن و پادشاه موش در سال ۱۸۱۶ نوشت و بعدها الکساندر دوما آن را با نام فندق‌شکن بازنویسی کرد. چایکوفسکی آهنگساز نیز بعدها از این اثر الهام گرفت و باله فندق‌شکن را ساخت.

درباره کتاب صوتی فندق‌شکن

این اثر قصه‌ای معروف از ادبیات کلاسیک غرب است. داستانی تخیلی از اتفاقاتی که برای دختری آلمانی به اسم کلارا می‌افتد. پدرخوانده کلارا در شب کریسمس همراه مرد شعبده‌بازی به منزل آنها می‌آید و یک عروسک فندق‌شکن به کلارا هدیه می‌دهد. او این هدیه را بسیار دوست دارد و همین احساسش به فندق‌شکن بعث می‌شود همان‌شب بعد از مهمانی، اتفاق عجیبی برای کلارا بیفتد و به دنیای شگفت‌انگیزی پابگذارد.

 شنیدن کتاب صوتی فندق‌شکن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکان و نوجوانان دوست‌دار داستان‌های فانتزی را به شنیدن این کتاب دعوت می‌کنیم.
نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
رونیکا
۱۳۹۹/۰۹/۲۴

من نخواندم ولی فیلمش را دیدم خیلی قشنگه ۵ستاره کمه بقیش⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

کاربر ۲۳۵۶۸۸۳
۱۳۹۹/۰۷/۲۳

ای کاش رایگان بود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۳ ساعت و ۳۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۰۴٫۹ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۳۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۰۴٫۹ مگابایت