با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نوآوری از نان شب واجب‌تر است

دانلود و خرید کتاب صوتی نوآوری از نان شب واجب‌تر است

چگونه ایده‌های خلاق ایجاد کنیم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نوآوری از نان شب واجب‌تر است  نوشته  اسکات دی آنتونی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نوآوری از نان شب واجب‌تر است

اسکات دی آنتونی در کتاب نوآوری از نان شب واجب‌تر است، درباره ضرورت نوآوری در کار و زندگی صحبت کرده است.

 درباره کتاب صوتی نوآوری از نان شب واجب‌تر است

دی آنتونی در فصل اول کتاب به موضوع ضرورت نوآوری اشاره کرده است. این که نوآوری چیست و چرا باید در زندگی پیشرفت کنیم و چگونه نوآوری باعث زندگی شادتر و سالم‌تر می‌شود. 

فصل دوم کتاب به معرفی دوازده استاد نوآوری اختصاص دارد و روش‌ها و ابزار آن معرفی می‌شوند. نویسنده همچنین فهرستی از منابع برای مطالعه در این زمینه را پیشنهاد داده است. از کسانی که در این فصل به عنوان استادان نوآوری با آن‌ها آشنا می‌شویم، می‌توان به: توماس ادیسون، استیو بلنک، کلیتون کریستنسن، پیتر دروکر، بیل جیمز و جوزف شومپیتر اشاره کرد.

در فصل سوم و چهارم ابزارهایی که در فصل پیش معرفی شده‌اند بررسی می‌شوند و از طریق آن‌ها چهار ذهنیت ایجاد کننده‌ی خلاقیت و هفت خطایی را که باید از آن اجتناب کنید بیان می‌شود. 

در این کتاب می‌آموزید که اگر امکاناتتان را درست مدیریت کنید، می‌توانید در کار و زندگی تان پیشرفت کنید و اگر برنامه نوآوری ۲۸ روزه پیشنهادی نویسنده را دنبال کنید و فلسفه‌های پشت آن را درک کنید به تدریج تبدیل به یک نوآور متعهد و توانا خواهید شد.

 شنیدن کتاب نوآوری از نان شب واجب‌تر است را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه کسانی که دوست دارند در زندگی و کسب وکار خود تغییرات مثبت ایجاد کنند، مخاطبان این کتاب‌اند.نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۸ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۳۰٫۱ مگابایت
زمان۰۸ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۳۰٫۱ مگابایت