با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کسب اولین یک میلیون دلار

دانلود و خرید کتاب صوتی کسب اولین یک میلیون دلار

میلیونر شدن یک مهارت است اکنون آن را یاد بگیرید

۴٫۰ از ۷ نظر
۴٫۰ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کسب اولین یک میلیون دلار  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کسب اولین یک میلیون دلار

کتاب صوتی کسب اولین یک میلیون دلار نوشته برایان تریسی است که با صدای مهبد قناعت پیشه منتشر شده است و به شما اصولی را یاد می‌دهد که اگر دقیقا براساس آن رفتار کنید اولین میلیون دلار خود را به‌دست خواهید آورد.

درباره کتاب صوتی کسب اولین یک میلیون دلار

برایان تریسی پس از سال‌ها مطالعه، تحقیق و مصاحبه با تعداد زیادی از میلیونرها، قوانین مشترکِ حاکم بر رفتار تمامی آن‌ها را جداسازی و جمع‌بندی کرده و در قالب این کتاب صوتی در اختیار شما قرار داده است.

شما در این کتاب، مانند شرایط آغازینِ ۷۵ درصد از میلیونرها، از نقطه‌ی یک کارکن ساده یا کارمند شروع و به سمت کار کردن برای خود و (کارآفرینی) حرکت کرده و تا فرا گرفتن فوت‌و‌ فن سرمایه‌گذاری پیش خواهید رفت! الزامات تمامی این مراحل به طرزی ساده، دقیق و فوق‌العاده کاربردی بیان شده است. مزیّت این کتاب برایان تریسی در این نکته نهفته است که در آن برایان تریسی علاوه بر تجربیات صدها میلیونر دیگر، مستقیماً روش ثروتمند شدن خود را نیز به میلیون‌ها نفر از مخاطبانش در سراسر جهان آموزش می‌دهد.

این قوانینِ فوق‌العاده کاربردی، محدود به کشور یا منطقه‌ای خاص نبوده و امروزه در تمام جهان از این اصول، به راحتی استفاده و نتیجه‌هایی درخشان گرفته می‌شود.

فراموش نکنید که در مطلبی با امضای برایان تریسیکه در سایت او نیز قابل مشاهده است، او تضمین ۱۰۰ درصدِ موفقیت شما در صورت اجرای این آموزش را داده است.

شنیدن کتاب کسب اولین یک میلیون دلار را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند واقعا ثروتمند شوند و پشتکار خوبی برای ثروت و قدرت دارند پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
hasti
۱۳۹۹/۰۸/۲۶

گوینده اقای مهبد قناعت پیشه عالیه صدای پر از امید رسا پر انرژی بهترین گزینه برای کتاب های موفقیت من فقط کتاب هایی که ایشون صداشون هست میخرم و هزار بار گوش میدم

m.j.sh
۱۳۹۹/۰۷/۱۹

گوینده عالی 💝💝💝

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۵٫۴ مگابایت