با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ماورا طبیعی شدن

دانلود و خرید کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن

چگونه افراد عادی کارهای غیر‌عادی انجام می‌دهند

۳٫۸ از ۳۵ نظر
۳٫۸ از ۳۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن  نوشته  جو دیسپنزا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن

کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن نوشته جو دیسپنزا است که با ترجمه فاطمه آراوند و صدای فرزانه فائزی منتشر شده است. برای خرید کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کافی است اپلیکیشن طاقچه را به صورت رایگان نصب کنید و  سپس این کتاب را در کنار ۵۰ هزار کتاب دیگر دریافت کنید. 

این کتاب چکیده‌ای ارزشمند از کتاب ماوراء طبیعی شدن است. زندگی جدید امکان‌پذیر است زیرا واقعیتی فراتر از تجربیات زمانی و مکانی ما وجود دارد.

درباره کتاب صوتی ماوراء طبیعی شدن

دکتر جو دیسپِنزا نویسنده کتاب ماوراء طبیعی شدن درک ما از جهان و مهم‌تر از همه، اعتقادات ما در مورد آنچه جسم انسان قادر به دستیابی به آن هست را به چالش می‌کشد. او از طریق تلفیقی از تحقیقات علمی و بینش معنوی، مخاطب را در معرض این واقعیت قرار می‌دهد که ابعادی فراتر از ادراک نیز وجود دارد. این بعد، کوانتوم نامیده می‌شود. مکانی که شامل اطلاعات و پتانسیل‌های نامتناهی است.

دکتر دیسپِنزا اعتقاد دارد که بیش‌تر جهان خالی است، به عبارت دیگر فاقد ماده است. هنگامی که به یک اتم نگاه می‌کنیم می‌توانیم آن را ببینیم. با این حال، آن فضا خالی نیست بلکه پر از انرژی و امکانات بالقوه است. در سطح کوانتومی، به دلیل سرعت حرکت ذرات، انرژی بیش‌تری از ماده وجود دارد و با سرعت نور، ماده به انرژی تبدیل می‌شود. در فرکانس‌های بالا، ماهیت کامل همه چیز از انرژی، اطلاعات و آگاهی است. ما با تبدیل شدن به هیچ‌کس و هیچ‌چیز در هیچ‌زمان، به این واقعیت دسترسی پیدا می-کنیم.

هرچه امواج مغزی کندتر می‌شود و از ذهن تحلیلی و واقعیت مادی خود خارج می‌شویم، سیستم عصبی خودمختار بیش‌تر فعال می‌شود. ما به انرژی آگاهی خالص تبدیل می‌شویم و با دنیای کوانتوم ارتباط برقرار می‌کنیم. این فرکانس ما را بالا می‌برد که می‌توانیم از آن برای برقراری ارتباط با اطلاعات و امکانات جدید خارج از محدوده زمان استفاده کنیم. با بالا رفتن سطح فرکانس، می‌توانیم به قلمرو یکپارچگی برسیم. در اینجا، تمام ماده به انرژی حاوی اطلاعات تبدیل شده است، و زمان همه فضا را در لحظه حال فرو ریخته است. آینده و گذشته‌ای وجود ندارد. در این مکان، با آگاهی کل ارتباط برقرار می‌کنیم. بنابراین، ما از هیچ‌چیز به همه‌چیز، همه‌کس، همه‌جا و همه‌زمان تبدیل می‌شویم. اینجا مکان امکانات نامحدود است. اگر بتوانیم به قلمرو یکپارچگی دست پیدا کنیم، پس می‌توانیم در هرچیز، هرکس، هرمکانی و هر زمانی باشیم.

شنیدن کتابچه صوتی ماوراء طبیعی شدن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که نمی‌خواهند یک زندگی عادی داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۴)
امیر کشاورزی نژاد
۱۳۹۹/۰۵/۰۱

سلام خیلی چیزی رو توضیح نمی داد . ای کاش به جای کتاب های چکیده ، کتاب اصلی رو تبدیل به صوتی می کردند. این چکیده مزایا دوره کتاب و یا نسخه تست کتاب هست انگار تا خود کتاب

korush
۱۳۹۹/۰۳/۲۱

سلام بر معرفی کتاب خوب بود ولی من چون کتاب کاملشو خونده بودم متوجه شدم اصل موضوع کتاب رو خیلی نمیرسونه کتاب پر حجم و محتواست کلی هم تمرینات خوب داره که تو این خلاصه خیلی صحبت نشده، ولی باز

- بیشتر
Atefe Sfm
۱۳۹۹/۰۸/۲۸

این کتاب مطلب سنگینی داره و اصلا به صورت خلاصه کارآمد نیست. حتما باید متن اصلی و یا طریقه مراقبه ها رو پیدا کرد

بهار آذری
۱۳۹۹/۰۷/۰۸

عالیه ولی خلاصه بود

tarad
۱۳۹۹/۰۷/۰۹

کتابایی مثل این که تمرین دارن داخلشون نباید چکیده بشن. لطفا کاملشو هم بزارید.

یا مهدی عج
۱۳۹۹/۰۸/۲۶

مفید و قابل تامل💥

آرتین افشار
۱۳۹۹/۰۸/۳۰

خوبه

آهو
۱۳۹۹/۰۹/۰۴

لطفا کتاب رو کامل بذارید.

Soheila Khani
۱۳۹۹/۰۴/۱۴

چطور میشه کتاب صوتی رو تو گوشی ذخیره کرد؟ و اینکه کتاب کامل رو چطور میشه تهیه کرد ؟ چرا جژیی از کتابه ؟ دلیل خاصی داره؟

Ziyae Ziyae
۱۳۹۹/۰۴/۰۸

So good to myself

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۵٫۴ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۵٫۴ مگابایت