دانلود کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن اثر جو دیسپنزا با صدای فرزانه فائزی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن اثر جو دیسپنزا

دانلود و خرید کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن

چگونه افراد عادی کارهای غیر‌عادی انجام می‌دهند

نویسنده:جو دیسپنزامترجم:فاطمه آراوندگوینده:فرزانه فائزیانتشارات:شادن پژواک
۳٫۸ از ۴۱ نظر
۳٫۸ از ۴۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن  نوشته  جو دیسپنزا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن

کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن نوشته جو دیسپنزا است که با ترجمه فاطمه آراوند و صدای فرزانه فائزی منتشر شده است. برای خرید کتاب صوتی ماورا طبیعی شدن کافی است اپلیکیشن طاقچه را به صورت رایگان نصب کنید و سپس این کتاب را در کنار ۵۰ هزار کتاب دیگر دریافت کنید.

این کتاب چکیده‌ای ارزشمند از کتاب ماوراء طبیعی شدن است. زندگی جدید امکان‌پذیر است زیرا واقعیتی فراتر از تجربیات زمانی و مکانی ما وجود دارد.

درباره کتاب صوتی ماوراء طبیعی شدن

دکتر جو دیسپِنزا نویسنده کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن درک ما از جهان و مهم‌تر از همه، اعتقادات ما در مورد آنچه جسم انسان قادر به دستیابی به آن هست را به چالش می‌کشد. او از طریق تلفیقی از تحقیقات علمی و بینش معنوی، مخاطب را در معرض این واقعیت قرار می‌دهد که ابعادی فراتر از ادراک نیز وجود دارد. این بعد، کوانتوم نامیده می‌شود. مکانی که شامل اطلاعات و پتانسیل‌های نامتناهی است.

دکتر دیسپِنزا اعتقاد دارد که بیش‌تر جهان خالی است، به عبارت دیگر فاقد ماده است. هنگامی که به یک اتم نگاه می‌کنیم می‌توانیم آن را ببینیم. با این حال، آن فضا خالی نیست بلکه پر از انرژی و امکانات بالقوه است. در سطح کوانتومی، به دلیل سرعت حرکت ذرات، انرژی بیش‌تری از ماده وجود دارد و با سرعت نور، ماده به انرژی تبدیل می‌شود. در فرکانس‌های بالا، ماهیت کامل همه چیز از انرژی، اطلاعات و آگاهی است. ما با تبدیل شدن به هیچ‌کس و هیچ‌چیز در هیچ‌زمان، به این واقعیت دسترسی پیدا می-کنیم.

هرچه امواج مغزی کندتر می‌شود و از ذهن تحلیلی و واقعیت مادی خود خارج می‌شویم، سیستم عصبی خودمختار بیش‌تر فعال می‌شود. ما به انرژی آگاهی خالص تبدیل می‌شویم و با دنیای کوانتوم ارتباط برقرار می‌کنیم. این فرکانس ما را بالا می‌برد که می‌توانیم از آن برای برقراری ارتباط با اطلاعات و امکانات جدید خارج از محدوده زمان استفاده کنیم. با بالا رفتن سطح فرکانس، می‌توانیم به قلمرو یکپارچگی برسیم. در اینجا، تمام ماده به انرژی حاوی اطلاعات تبدیل شده است، و زمان همه فضا را در لحظه حال فرو ریخته است. آینده و گذشته‌ای وجود ندارد. در این مکان، با آگاهی کل ارتباط برقرار می‌کنیم. بنابراین، ما از هیچ‌چیز به همه‌چیز، همه‌کس، همه‌جا و همه‌زمان تبدیل می‌شویم. اینجا مکان امکانات نامحدود است. اگر بتوانیم به قلمرو یکپارچگی دست پیدا کنیم، پس می‌توانیم در هرچیز، هرکس، هرمکانی و هر زمانی باشیم.

شنیدن کتابچه صوتی ماوراء طبیعی شدن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که نمی‌خواهند یک زندگی عادی داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم.

معرفی نویسنده
عکس جو دیسپنزا
جو دیسپنزا

جو دیسپنزا نویسنده، پژوهشگر و مربی شناخته‌شده‌ای است که نتایج تحقیقاتش در شاخه‌های مختلفی مثل عصب‌شناسی، زیست‌شناسی، شیمی مغز و همچنین روش نوین کایروپراتیک را به شکلی کنار هم نشانده تا افراد بتوانند از مسائل عاطفی، بیماری‌ها و دردها رهایی پیدا کنند.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است