با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کلام تو عصای معجزه‌آسای تو

دانلود و خرید کتاب صوتی کلام تو عصای معجزه‌آسای تو

تو همانی هستی که می‌گویی

۴٫۵ از ۴ نظر
۴٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کلام تو عصای معجزه‌آسای تو  نوشته  فلورانس اسکاول شین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کلام تو عصای معجزه‌آسای تو

کتاب صوتی کلام تو عصای معجزه‌آسای تو، اثری زیبا از فلورانس اسکاول‌شین، مربی مشهور معنویت در دنیا است. کلام تو عصای معجزه‌آسای تو درباره‌ی قدرت جادویی کلام و به‌دست آوردن هرچیزی است که از طریق کلام می‌توانیم از آن خود کنیم.

درباره‌ی کتاب صوتی کلام تو عصای معجزه‌آسای تو

فلورانس اسکاول‌شین در کتاب صوتی کلام تو عصای معجزه‌آسای تو، معتقد است: تو همانی هستی که می‌گویی. در اصل زندگی یک چوب جادویی به ما داده تا هرچه را که خواستیم، تنها با حرکت دادن آن بدست آوریم. همه ما این چوب جادویی را داریم ولی بسیاری از ما از آن استفاده نمی‌کنیم. شاید چون روش استفاده از آن را بلد نیستیم. قدرت کلمات، عصای جادویی ما هستند. در کتاب صوتی کلام تو عصای معجزه‌آسای تو، اسکاول ‌شین از قدرت کلمات و اثرگذاری آنها روی زندگی‌مان می‌گوید. تکرار روزانه عبارات تاکیدی در پایان هر بخش، می‌تواند تغییرات بزرگی در زندگی‌تان ایجاد کند.

کتاب صوتی کلام تو عصای معجزه‌آسای تو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر دوست دارید بتوانید از طریق کلامتان تاثیرگذار باشید و پیشرفت را در زندگی‌تان به چشم مشاهده کنید، از شنیدن کتاب صوتی کلام تو عصای معجزه‌آسای تو، غافل نشوید!

درباره‌ی فلورانس اسکاول‌شین

فلورانس اسکاول‌شین ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱ در نیوجرسی آمریکا متولد شد. او نویسنده، تصویرگر و هنرمند محبوب آمریکایی بود. فلورانس اسکاول‌شین از میانه عمرش به فرقه اندیشه نو پیوست و دانش الهی را تدریس می‌کرد و از این طریق توانست گره از مشکلات زندگی افراد بسیاری بگشاید. او تلاش می‌کرد تا پیام معنویت را به مردم جهان برساند. کتاب‌های مشهور اسکاول‌شین یعنی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌شین و کلام تو عصای معجزه‌آسای تو به زبان‌های مختلف ترجمه شد و در اختیار همگان قرار گرفته است.

فلورانس اسکاول‌شین در ۲۷ اکتبر ۱۹۴۰ در ۶۹ سالگی چشم از دنیا فروبست. نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
علیرضا
۱۳۹۹/۰۱/۲۲

کتاب خوبی بود اما خیلی خلاصه بود و بیشتر برای کسی کاربرد داره که از قانون جذب و راز به خوبی آگاهی داره

javadrajabi
۱۳۹۹/۰۷/۰۶

خوب در حد متوسط

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۸٫۶ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۸٫۶ مگابایت