با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
الینور آلیفنت کاملا خوب است

دانلود و خرید کتاب صوتی الینور آلیفنت کاملا خوب است

۴٫۳ از ۱۴ نظر
۴٫۳ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی الینور آلیفنت کاملا خوب است  نوشته  شیما درخشش  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی الینور آلیفنت کاملا خوب است

الینور آلیفنت کاملا خوب است رمانی روان‌شناسانه از گیل هانیمن است که پس از انتشارش در سال ۲۰۱۷ با استقبال زیادی روبه رو و برنده جوایزی همچون جایزه ادبی کاستا شد و در همان سال جزو رمان‌های پرفروش‌ با موضوع زنان شد. این کتاب را با صدای شیما درخشش می‌شنوید.

درباره کتاب صوتی الینور آلیفنت کاملا خوب است

الینور یک دختر سی ساله منزوی و دور از روابط اجتماعی است که رفتارهایش او را عجیب جلوه می‌دهد. الینور در کودکی مشکلات زیادی داشته است و حالا در حال روبه‌رو شدن با حقایق تلخ زندگی‌اش است. در این میان حضور افراد گوناگون مسیر زندگی الینور را تغییر می‌دهد.

گیل هانیمن در این داستان مخاطب را با مسائل روان‌شناسی و بحران شخصیت روبه‌رو می‌کند و خواننده نمی تواند به این زودی‌ها الینور را فراموش کند.

درباره گیل هانیمن

گیل هانیمن، نویسنده اسکاتلندی، در شهر استرلینگ به دنیا آمد. او دانش آموخته دانشگاه‌های گلاسکو و آکسفورد است. هانیمن اولین کتاب خود، الینور آلیفنت کاملا خوب است را در سال ۲۰۱۷ منتشر کرد و به موفقیت های زیادی رسید. گیل هانیمن در گلاسکوی اسکاتلند زندگی می‌کند.

بخشی از کتاب صوتی الینور آلیفنت کاملا خوب است

احساس کردم نیاز دارم یک لحظه از سرو صدا و گرما فرار کنم. در پشتی را باز کردم و وارد یک پاسیو شدم. باغچه‌اش کوچک بود و گیاهان زیادی نداشت. کف آنجا دال بتنی و بقیه قسمت‌هایش سکویی با سطح سر بود. خورشید داشت غروب می‌کرد اما از اینجا آسمان کوچک به نظر می‌رسید و من احساس می‌کردم در میان نرده‌هایی که در سه طرف کشیده شده بودند، زندانی هستم. نفس عمیقی کشیدم و امیدوار بودم هوای خنک شب را وارد ریه‌هایم کنم اما راه‌های تنفسی‌ام مورد یورش دود توتون، نیکوتین و مواد سمی دیگر قرار گرفت.
نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۹)
کاربر ۲۲۳۴۷۳۱
۱۳۹۹/۰۸/۰۶

کتاب خوبی بود که داستان روان و گیرایی داشت. محتوای روانشناسانه و پایان جذاب و غیر منتظره اش به گیرایی آن می افزود. ترجمه ی خوب و خوانش عالی خانم درخشش را هم به همه ی اینها اضافه کنید.

فاطمه
۱۳۹۹/۰۹/۰۷

وقتی صفحه های کتاب را ورق میزدم، گاهی حواسم متوجه لاک ناخن براقم میشد. فعلا به اندازه کافی درمورد میوه های گرمسیری خوانده بودم و دیگر به چیزی نیاز داشتم که با قلب سر و کار داشته باشد. "عقل و

- بیشتر
tarad
۱۳۹۹/۰۷/۰۴

خیلی کتاب زیبا و متفاوتی بود. گویندگی هم بسیار عالی و حرفه ای با موزیک دلنشین.

AzinGolriz
۱۳۹۹/۱۲/۱۳

داستان جذابی در مورد دختری که از موقعیت آسیب آمده و تاثیر کودکی‌اش در بزرگسالی.

Mo
۱۴۰۰/۰۱/۳۰

خوب بود. خوانش هم خیلی خوب

Mahya
۱۴۰۰/۰۳/۰۶

آتش طلا را محک میزند و. ناملایمات شجاعت را (بخشی از متن کتاب) لذت بردم قشنگ بود

بهار
۱۴۰۰/۰۲/۱۲

گویندگی خانم درخشش عالی بود اما این کتاب نهایتا می‌تونه برای گروه سنی نوجوان مناسب باشه. توصیف وعده‌های غذایی و رنگ کفش و لباس تمام شخصیت‌ها با جزئیات گفته می‌شد اما دریغ از توصیف عمیق و به یاد ماندنی حالات

- بیشتر
𝓷𝓮𝓰𝓪𝓻
۱۳۹۸/۱۱/۱۴

سفر به زندگی الینور دختری سی ساله، منزوی و به دور از روابط اجتماعی‌ست که این انزوا و گوشه‌گیری او را فردی عجیب جلوه می‌دهد. الینور در دوران کودکی خود مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته و اکنون در حال روبه‌رو

- بیشتر
i3argi
۱۳۹۹/۱۱/۲۵

مردم واقعیت ها را دوست ندارند. اگر کسی از شما بپرسد حالتان چطور است؟! قرار است بگویید:"خوبم." قرار نیست بگویید: "دیشب آنقدر گریه کرده اید که خوابتان برده، زیرا دو روز متوالی با کسی صحبت نکرده بودید." "خوب" تنها کلمه ای

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۳ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۴۲٫۶ مگابایت
زمان۱۳ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۴۲٫۶ مگابایت