با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
موهبت روان‌درمانگری

دانلود و خرید کتاب صوتی موهبت روان‌درمانگری

۴٫۸ از ۴ نظر
۴٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی موهبت روان‌درمانگری  نوشته  اروین  د. یالوم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی موهبت روان‌درمانگری

کتاب صوتی موهبت روان درمانگری نوشته اروین د یالوم با ترجمه مهشید یاسایی و با صدای رضا عمرانی منتشر شده است. کتاب صوتی موهبت روان درمانگری یک کتاب راهنما برای روانکاوی است.

درباره کتاب صوتی موهبت روان درمانگری

اروین د یالوم توصیه‌های این کتاب را حاصل چهل‌وپنج سال کار بالینی خود معرفی می‌کند. این کار معجون غیر‌متعارفی از عقاید و تکنیک‌هایی است که نویسنده در کار آن‌ها را مفید یافته‌ است. این عقاید آن‌چنان شخصی و گاهی اصیلند که خواننده به ندرت ممکن است در جایی دیگر با آن برخورد کرده باشد. از این رو، این کتاب به هیچ وجه دستورالعملی سیستماتیک محسوب نمی‌شود، بلکه مکملی است بر برنامه‌ی آموزش جامع. نویسنده ۸۵ مقوله‌ی این کتاب را به طور تصادفی انتخاب کرده است. او کارش را با مجموعه‌‌ی بیش از دویست توصیه آغاز کرده و سرانجام چندتایی را که چندان رغبتی به آن‌ها نداشته دور ریخته است.

شنیدن کتاب صوتی موهبت روان درمانگری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای کسانی که مخاطب عام روانشناسی هستند مناسب است هم‌چنین برای کسانی که در حوزه روان‌درمانگری فعالیت می‌کنند یک راهنمای جامع است.

درباره اروین د یالوم نویسنده کتاب صوتی موهبت روان درمانگری

اروین دیوید یالوم روانپزشک اگزیستانسیالیست اهل آمریکا است. اروین یالوم در رشته پزشکی و سپس در رشته روانپزشکی تحصیل کرد و پس از آن استاد دانشگاه استنفورد شد. وی در دوران استادی در این دانشگاه الگوی روانشناسی هستی گرا یا اگزیستانسیال را پایه‌گذاری کرد. یالوم در دوران زندگی خود آثار دانشگاهی متعددی تألیف کرده‌ است و چند رمان موفق نیز دارد. بیشترین شهرت اروین یالوم مربوط به رمان‌های روانشناختی وی و به‌خصوص رمان مشهور وقتی نیچه گریست است.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
اعظم آسمانی
۱۳۹۹/۰۸/۲۲

این کتاب عالیههههههه مخصوصا برای دانشجویان روانشناسی مددکاری و مشاوره و البته برای عزیزانی که علاقه مند به حوزه روان درمانی و روانشناسی هستن متن ها بسیار روان و قابل لمسن و به راحتی میتونی منظور نویسنده رو متوجه بشی

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۹ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۴۷٫۲ مگابایت
زمان۰۹ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۴۷٫۲ مگابایت