با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فتح قله‌های موفقیت

دانلود و خرید کتاب صوتی فتح قله‌های موفقیت

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فتح قله‌های موفقیت  نوشته  نیک ویجیک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فتح قله‌های موفقیت

کتاب صوتی فتح قله‌های موفقیت نوشته نیک ووی چیک  ۱۹۸۲، سخنران انگیزشی استرالیایی است. که با ترجمه سمانه فلاح و با صدای مهبد قناعت پیشه منتشر شده است. نیک ووی چیک که به طور مادرزاد دست و پا ندارد، توانسته با کوشش فراوان زندگی مطلوبی داشته باشد و بر این اساس، الهام‌بخش بسیاری بوده است.

درباره کتاب صوتی فتح قله‌های موفقیت

موفقیت چیزی نیست که از آغاز همراه فرد باشد می‌توانید با تلاش و زحمت آن را به‌دست بیاورید. افراد ویژگی‌های جسمی و روحی متفاوت دارند معلولیت‌های جسمی و روحی هم نمی‌تواند انسان را از رسیدن به موفقیت باز دارد فقط کافی است اراده کنید تا به آن برسید.

شنیدن کتاب صوتی فتح قله‌های موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

هرجای دنیا هستید و هر موقعیتی که دارید مهم‌ نیست با این کتاب می‌توانید موفق باشید و پیشرفت کنید.

بخش‌هایی از کتاب صوتی فتح قله‌های موفقیت

«من نیک وویِ چیک هستم. تقریباً حدود بیست‌‌وهفت سال پیش بدون اینکه پایین‌‌تنه‌‌ای داشته باشم، به دنیا آمده‌‌ام. اگرچه روزها و سال‌‌های اول عمرم را با بی‌‌خبری از نقص عضوی که داشته‌‌ام، با شادمانی زندگی کردم، اما در دوران نوجوانی و جوانی متوجه شدم که از چه اندام‌‌های حیاتی بدنم محروم هستم. بااین وجود تصمیم گرفتم که به جاهای مختلف دنیا سفر کنم و به جای محدودکردن خود با نداشته‌‌هایم، با ایمان، آرزوها، عشق، جرات و جسارت تمامی مردم دنیا آشنا شوم. در این کتاب من تمامی تجربیاتم را در اختیار شما می‌‌گذارم.

البته اگر شما این بندۀ حقیر و ناچیز را قابل بدانید که بخواهید گوشه‌‌ای بنشینید و به حرف‌هایی که از دل‌‌خسته‌‌ام بیرون می‌‌آید، گوش دهید. درواقع اگر مرا بپذیرید به شما یاد می‌‌دهم که چگونه می‌‌توان بر تمامی مشکلات و دشواری‌‌های ریز و درشت زندگی غلبه کرد. فقط کافی است زندگی را یک شوخی احساس کنید و آن را آسان بگیرید.»

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۵ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۱۱٫۴ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۱۱٫۴ مگابایت