با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
برج سکوت (کتاب اول)

دانلود و خرید کتاب صوتی برج سکوت (کتاب اول)

۴٫۳ از ۱۴ نظر
۴٫۳ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی برج سکوت (کتاب اول)  نوشته  حمیدرضا منائی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی برج سکوت (کتاب اول)

جلد اول کتاب صوتی برج سکوت، با نام نمایش مرگ، داستان طولانی حمیدرضا منائی در سه جلد است که در قالب داستانی گیرا و تکان‌دهنده به موضوع اعتیاد پرداخته است. نسخه صوتی کتاب برج سکوت محصول انتشارات نیستان است. 

درباره‌ی کتاب صوتی برج سکوت 

کتاب صوتی برج سکوت، داستانی بلند نوشته شده در سه جلد است که به موضوعی پرداخته است که تا به حال کمتر نویسنده‌ای به سراغ آن رفته است. برج سکوت روایتی تکان‌دهنده از ساختارهای زیستی بخشی از ضعیف‌ترین و در معرض آسیب‌ترین طبقه اجتماع؛ معتادان را روایت می‌کند که از چند منظر قابل توجه است. نوع روایت کتاب، همانطور که گویی اثری مستند را بیان می‌کند که البته به قواعد داستان نویسی نیز پایبند است به مساله اعتیاد در تمام اقشار جامعه، از دانشجویان و ثروتمندان گرفته تا قشر فقیر جامعه، می‌پردازد. اما لحن بیان وقایع نصیحت‌گونه نیستند و این حس که مخاطب باید شاهد رخداد دراماتیکی باشد را منتقل نمی‌کنند. نکته‌ی جالب توجه دیگر درباره‌ی کتاب برج سکوت این است که نویسنده، حمیدرضا منائی در حالی دست به روایت از پدیده شوم اعتیاد در بستر زیستی چند انسان زده است که این داستان با شروع بسیار جذاب، فلاش‌بک‌های دقیق و صحنه‌های تکان‌دهنده متعدد خود، ساعت‌ها مخاطبش را در جای خود میخکوب کرده و به دنبال کردن شرح زندگی راوی تشویق می‌کند.

کتاب صوتی برج سکوت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب صوتی برج سکوت، برای افرادی که دوست دارند، داستان‌هایی جدید و بدیع از موضوعی کمتر روایت شده بخوانند، مناسب است. 

جملاتی از کتاب صوتی برج سکوت

چهارنفر در مستراحی یک در یک. با دکمه‌های باز و زیپ‌های پایین. بدون در. بدون حجاب. مستراح که نه، روی تخته را با کاسه پوشانده‌اند. از آفتابه و شلنگ آب خبری نیست. تا بخواهی پر نور. میان راهروهایی پر از آدم که پرروها و چشم‌دریده‌هایشان سرک می‌کشند و دید می‌زنند. هر چهار نفر رو به دیوار ایستاده‌ایم و پیرمردی در میانمان. روی کار ما نظارت می‌کند. مثل گرگ مواظب است کسی تقلب نکند. خون یا چیز دیگری نزند قاطی شاشش برای رد گم کنی.

باید بشاشیم توی ظرف‌هایی که صد سی‌سی گنجایش دارند. از یک استکان معمولی کمی بزرگتر. دستکم باید نصف ظرف پر شود. یکی از یاروها لودگی می‌کند.

«حاجی جون، اگر شاشمون بیشتر از ظرف بود چیکار کنیم؟»

«بکش بالا تف کن!»


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۹)
سینا
۱۳۹۸/۰۹/۲۶

متری شیشو نیمیه برای خودش....

میثم رشیدی مهرآبادی
۱۳۹۸/۱۲/۱۸

داستان روان و پرکشش این رمان، هر خواننده ای را مجذوب خود می کند

atta
۱۳۹۹/۰۹/۰۶

خیلی عالیه مخصوصا واسه کسایی که تاوان های معتاد شدن رو از نزدیک دیدن خیلی ملموس تره

m.sobhaniii
۱۳۹۹/۱۱/۲۱

داستان بی نظیر و روان، پر از تصاویر ناب. داستان پردازی به قدری ملموس است که می توان دنیا را از زوایه دید راوی نگاه کرد و مثل او درک کرد.

کاربر ۱۳۰۶۶۷۹
۱۳۹۹/۱۱/۲۷

جذاب ،پرکشش ، با اجرایی درخشان

M
۱۴۰۰/۰۳/۲۸

محشره محشرررررر

ز
۱۳۹۹/۰۳/۰۱

من کتابش را خواندم. خوب نبود. مبهم بود. موصوعش هم جذاب نبود.

raha
۱۳۹۸/۱۰/۲۶

پی دی افش نیست؟

Massoud
۱۳۹۸/۱۰/۲۶

مطمئن باشید که با خواندن چند صفحه نمیتوانید کتاب را زمین بگذارید، شاهکاری کم‌نظیر، حامد فعال هم که دیگه غوغایی کرده در این روایتگری.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۱ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۶۲٫۳ مگابایت
زمان۱۱ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۶۲٫۳ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن