با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سینوهه

دانلود و خرید کتاب صوتی سینوهه

۴٫۳ از ۴۱۶ نظر
۴٫۳ از ۴۱۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سینوهه  نوشته  میکا والتاری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سینوهه

کتاب صوتی سینوهه اثر میکا والتاری نویسنده فنلاندی درباره زندگی و روزگار سینوهه، پزشک نیمه افسانه‌ای مصری است.

خلاصه کتاب صوتی سینوهه

سینوهه وقتی متولد می‌شود او را به رود نیل می‌سپارند، خانواده فقیری او را پیدا و بزرگ می کنند او در ادامه داستان به مقام کاهنی و سپس پزشکی میرسد و به دربار فرعون راه پیدا می‌کند.  او به سرزمین‌های گوناگون مسافرت می‌کند و در طول این سفرها اتفاقات زیادی برایش می‌افتد و در بازگشت به مصر از تبحر پزشکی خود برای نجات سرزمینش استفاده می‌کند.

 کتاب صوتی سینوهه برای چه کسانی مناسب است

مخاطبان این اثر جذاب علاقه‌مندان به رمان‌های تاریخی هستند

والتاری در این کتاب صوتی به زیبایی مردم و سرزمین مصر را توصیف کرده و اوضاع اجتماعی مصر باستان را در دوران آخناتون به تصویر کشیده است.

درباره میکا والتاری

میکا والتاری در ۱۹ سپتامبر در یک خانواده متوسط به دنیا آمد. پس از فقراغت از تحصیل ابتدایی در دانشگاه هلسینکی درس خواند و پیس از ان به فرانسه رفت و در مطبوعلات فرانسه مشغول شد.

او بیشتر داستان‌های تاریخی نوشته است و کتاب‌هایش به زبان‌های گوناگون ترجمه شده‌اند. میکائیل پزشک سلطان سلیم، فرشته سیاه، سرنگونی قسطنطنیه و راز مملکت نام برخی از آثار میکا والتاری هستند.

کاربر ۱۶۶۱۳۰۲محمد
۱۳۹۹/۰۳/۱۲

عالیه

مژگان
۱۳۹۹/۱۰/۰۲

سینوهه اولین داستان بلندی بود که خوندم فکر کنم سیزده چهارده سالم بود بعد از اون دوبار دیگه هم این کتاب رو خوندم و با خوندن این کتاب علاقه مند شدم به رمان های تاریخی کتابِ جذابیه اگر علاقه مند به داستان های

- بیشتر
کاربر ۱۹۸۶۵۹۵
۱۳۹۹/۱۰/۰۱

سلام.وقتتون بخیر قبل هر چیز بگم که داستان کتاب واقعی نیست.کتاب جالبیه برای سرگرمی و نویسنده از اسامی اساطیر مصر بهره گرفته.اجرای آقای سلطان زاده عالیه و با اینکه من کتابهای زیادی از ایشون گوش کردم،شخصیت ها رو خوب تصویر کرده.شخصیت

- بیشتر
امیر فتاحی
۱۳۹۹/۰۹/۲۱

بی شک یکی از بهترین کتاب هایی هست که تا به حال خواندم و بسیار لذت بردم

pariya
۱۳۹۹/۰۹/۰۸

واقعا بی نظیر هست عالیه😍👌🏻

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۳۲ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۸۰٫۹ مگابایت
دسته بندی
زمان۳۲ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۸۰٫۹ مگابایت