با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هزار و چند شب لیالی

دانلود و خرید کتاب صوتی هزار و چند شب لیالی

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هزار و چند شب لیالی  نوشته  سیدعلی شجاعی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هزار و چند شب لیالی

کتاب صوتی «هزار و چند شب لیالی» اثر سید علی شجاعی، مجموعه‌ ۱۴ داستان کوتاه و جذاب است. داستان کوتاه «هزار و چند شب لیالی» شرح زندگی مدرن انسان امروزی است که به شکلی موجز و با نظر به نظم حاکم بر موقعیت زندگی امروزی روایت می‌شود. توجه به زندگی انسان امروز که درگیر با دغدغه‌های برآمده از زندگی مدرن هستند از بن مایه‌هایی است که در داستان‌های دیگر کتاب نیز می‌توان مشاهد کرد. همچنین استفاده از روایتی موجز و به دور از زوائد که تقریبا در تمامی داستان‌های کتاب به شکلی قابل پذیرش دیده می‌شود. شجاعی در این مجموعه با وسواس دست به انتخاب مضامین زده است. ویژگی اصلی این مجموعه را باید در تلاش نویسنده برای پیوند میان آن چیزی دانست که خود او از آن به عنوان «اتمسفر زیستی نویسنده و مخاطب» یاد کرده است. به همین اعتبار در این مجموعه بازگویی نقاط ضعف رفتاری و فکری اجتماع با رجوع به تصویرسازی آنچه از آن‌ها در حال حاضر وجود دارد و بزرگ‌نمایی ریشه‌های این نقاط ضعف در دستور کار نویسنده قرار گرفته و به همین خاطر گاه داستان‌های کوتاه این مجموعه که تمام می‌شوند در ذهن و زندگی مخاطب شروع به حیاتی تازه می‌کنند و او را به سمت زیست و اندیشه‌ای جدی‌تر و بلندتر هدایت می‌کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
ریحون بنفش
۱۳۹۹/۰۴/۳۰

لطفا کتاب های سید علی و سید مهدی شجاعی رو به طاقچه بینهایت اضافه کنین. البته نمیدونم به چه دلیلی تعداد کتاب های سیدمهدی شجاعی اینقدر توی طاقچه کمه...

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۳ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۳٫۷ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۳٫۷ مگابایت