با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی قدرت اثر راندا برن

دانلود و خرید کتاب صوتی قدرت

۴٫۴ از ۲۵ نظر
۴٫۴ از ۲۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قدرت  نوشته  راندا برن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قدرت

کتاب صوتی قدرت نوشته‌ی راندا برن را‌ه‌ها و روش‌های مفیدی برای رسیدن به موفقیت را برای ما بازگو می‌کند. موضوع اصلی این کتاب پیروزی بر مشکلات رابطه، بیماری، فقر و پیروزی بر هر مشکلی است که بشر در حال حاضر درگیر آن است و فکر می‌کند که توانایی حل این مشکلات را ندارد.

درباره کتاب صوتی قدرت

کتاب صوتی قدرت رازی را به ما می‌آموزد که بسیاری از بزرگان و دانشمندان آن را در اختیار دارند. ما باید بدانیم که این حق ماست که به آرزوها و خواسته‌هایی که می‌خواهیم برسیم، این حق اصلی ماست که آرامش، سلامتی و زیبایی را در زندگی در اختیار داشته باشیم. ما باید در زندگی خوشحال باشیم و از آن لذت ببریم. ما باید خودمان تلاش کنیم و دنیای خودمان را در دست بگیریم. این قدرت در درون ما وجود دارد و این حق ماست که از این قدرت بزرگ استفاده کنیم.

راندا برن در کتاب صوتی قدرت می‌گوید: «زمانی که راز پخش شد، به سرعت در سرتاسر دنیا از فردی به فرد دیگر منتقل شد. امروزه میلیون‌ها نفر در کشورها زندگی خود را با روش‌های اعجاب‌انگیز این دانش، دگرگون کرده‌اند. هنگامی‌که مردم از راز آموختند که چگونه می‌توان زندگی را تغییر داد، هزاران داستان واقعی را با من در میان گذاشتند و من بصیرت بیشتری دربارۀ علل بروز مشکلات در زندگی مردم پیدا کردم و با این دانسته‌های جدید، دانش جدید "قدرت" حاصل شد، دانشی که می‌تواند زندگی را فوراً تغییر دهد.»

در کتاب راز قانون جذب که قدرتمندترین نیرویی است که بر زندگی ما حاکم است آشکار می‌شود و کتاب قدرت عصار‌ه‌ی تمام تجربیات و چیزهایی است که نویسنده از زمان انتشار راز یعنی از سال ۲۰۰۶ آموخته‌ است. شنیدن کتاب صوتی قدرت می‌تواند ارتباطات، وضعیت مالی، تندرستی، شادی، حرفه و تمام زندگی ما را تغییر می‌دهد.

راندا برن، نویسنده و تهیه‌کننده کتاب راز است. ما او را بیشتر به‌خاطر مستند و کتاب راز می‌شناسیم، او در سال ۲۰۰۷ به عنوان یکی از ۱۰۰ نفر تاثیرگذار در دنیا از سوی مجله تایم معرفی شد.

راندا برن عقیده دارد قرار است ما زندگی شگفت‌انگیزی داشته باشیم و به هر چیزی که دوست داریم برسیم. کارمان قرار است برایمان جذاب باشد، ارتباطات‌مان با دوستان، خانواده و آشنایان قرار است سرشار از شادی باشد و یک زندگی ایدئال و کامل داشته باشیم. کتاب صوتی قدرت روش داشتن همه‌ی چیزهایی که گفته‌شده را به ما یاد می‌دهد. ما با شنیدن این کتاب صوتی چیزهای باورنکردنی اطراف خودمان، زندگی و عالم هستی را کشف می‌کنیم. زندگی می‌تواند بسیار راحت‌تر از چیزی باشد که ما فکر می‌کنیم و زمانی که ما قدرت درونی‌مان را درک کنیم زندگی را تا حد کمال می‌توانیم تجربه کنیم و آنگاه زندگی شگفت‌انگیزی خواهیم داشت!

چرا باید کتاب صوتی قدرت را گوش دهیم؟

کتاب صوتی قدرت می‌تواند به ما کمک کند روند زندگی خود را تغییر دهیم و چیزهای فراوانی هستند که باید از آن‌ها آگاه باشیم. همین‌طور چیزهای زیادی وجود دارد که باید درمورد خودمان و زندگی‌مان درک کنیم.

شنیدن این کتاب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

این کتاب صوتی برای تمام کسانی که در حوزه‌ی موفقیت نیازمند کمک هستند می‌تواند مفید باشد و اگر شما می‌خواهید در زندگیتان پیشرفت کنید بهتر است این کتاب را بشنوید.

درباره راندا برن

راندا برن نویسنده و تهیه‌کننده‌ی استرالیایی است که به عنوان تاثیرگذارترین فرد در دنیا در سال ۲۰۰۷ از طرف مجله تایمز شد.

راندا برن نویسنده کتاب صوتی قدرت

راندا برن قبل از نوشتن کتاب راز زندگی سختی داشت، در روز‌های اولی که پدرش را به تازگی از دست داده بود، دخترش کتابی را به او هدیه داد که متعلق به ۱۰۰ سال پیش بود. کتاب درباره‌ی علم چگونه ثروتمند شدن بود و جرقه‌هایی را در ذهنش شکل داد، بعد از خواندن کتاب تحقیق‌های بیشتری کرد و متوجه شد مشاهیر تاریخی آن زمان نیز به وجود چنین رازی پی برده بودند، برای همین برای نوشتن کتاب راز و اشتراک‌گذاری آن مصمم شد.

از دیگر آثار راندا برن می‌توان به معجزه‌ی شکرگزاری و قهرمان اشاره کرد.

فهرست کتاب قدرت

پیش گفتار

مقدمه

قدرت چیست؟

قدرت احساس

شرایط احساس

قدرت و خلقت

احساس، خلقته

زندگی، شما را تعقیب می‌کند

کلیدهای قدرت

قدرت و پول

قدرت و ارتباطات

قدرت و تندرستی

قدرت و شما

قدرت و زندگی

تکه هایی از کتاب صوتی قدرت

زندگی ساده است. زندگی شما تنها از دو نوع چیز تشکیل شده است: چیزهای مثبت و چیزهای منفی. هر بخش از زندگی‌تان، سلامت، ثروت، روابط، شغل یا خوشبختی، برای شما یا منفی است یا مثبت. یا خیلی پول دارید یا پول کمی دارید. یا از سلامت کامل برخوردارید یا نیستید. روابط شما یا سرشار از شادی است یا پر از مشکلات. شغل‌تان یا هیجان‌انگیز و موفقیت‌آمیز است یا ناموفق و ناراضی کننده. یا خوشبخت هستید یا احساس خوبی ندارید. سال‌ها، دوران و روزهای خوب یا بد دارید.

اگر چیزهای منفی بیش‎تری داشته باشید، پس مشکل بزرگی وجود دارد که شما هم آن را می‌دانید. دیگران را می‌بینید که خوشحال و راضی هستند، شما هم لیاقت این خوشبختی را دارید. حق با شماست؛ شما شایسته یک زندگی سرشار از اتفاقات خوب هستید.

بیش‎تر افرادی که زندگی خوبی دارند، دقیقاً نمی‌دانند چه کاری انجام داده‌اند تا به این سطح از خوشبختی رسیده‌اند. اما به هر حال کاری را انجام داده‌اند. آن‌ها قدرتی را به‌کار گرفته‌اند که علت رسیدن به اتفاقات خوب زندگی‌شان بوده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۹)
گل رز زیبا
۱۳۹۸/۰۴/۱۳

متشکرم عالیه هم محتوی کتاب هم صدا

ZahraAsadollahi
۱۳۹۹/۰۹/۰۹

همه چیز کتاب عالیه... مفهوم کتاب .. متن جالب.. ترجمه روان.. گویندگی عالی..

z.kh80
۱۳۹۹/۰۷/۰۶

کتاب خوبی هست ایمان منو به قانون جذب قوی تر کرد گوینده هم عالیه واقعا

tdust
۱۳۹۸/۰۳/۱۷

اینکه ما نمیتونیم با فکرمون تاثیری روی دنیا بذاریم قطعیه ولی اینکه با افکار خودمون خودمون رو خوب کنیم خیلی مهمه

کاربر ۳۲۸۷۷۱۵
۱۴۰۰/۰۳/۲۱

سلام خدا قوت . بنده بهروز غفارزاده هستم. کار تو واقعا عالی هستش. یه سوال دارم؟ چطور میتونم با مدیر این اپلیکشن صحبت کنم

رامش
۱۴۰۱/۰۱/۲۲

این کتاب یکی از بهترین کتاب هایی هستش که تا الان خوندم، خیلی عالیه، صدای گوینده هم بسیار مناسبه.

fateme
۱۴۰۱/۰۱/۲۱

کتاب فوق العاده ایه و ارزش چند بار خوندن رو داره:)

رضا
۱۴۰۰/۱۰/۲۸

عالی

وحید برادران
۱۴۰۰/۰۵/۰۳

عالی مخصوصا صدای عالی و تاثیر گذار من هروز تو ماشین و هر جایی گوش میکنم این کتاب رو

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۳۰٫۷ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۳۰٫۷ مگابایت