با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه به خواسته‌ها و  اهدافمان پایبند باشیم

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه به خواسته‌ها و اهدافمان پایبند باشیم

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه به خواسته‌ها و اهدافمان پایبند باشیم  نوشته  نازنین آذرسا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه به خواسته‌ها و اهدافمان پایبند باشیم

«چگونه به خواسته ها و اهدافمان پایبند باشیم» نوشته دنیل گلدشتاین است که به ما آموزش می‌دهد واقعا چگونه به اهدافمان پایبند بمانیم.

هر روز، ما تصمیم‌هایی می‌گیریم که عواقب خوب یا بدی برای آینده‌مان دارد.دنیل گلدشتاین ابزارهایی می‌سازد تا به ما نشان دهد که چگونه خودمان را در طول زمان تصور کنیم و در نتیجه انتخاب‌های هوشمندانه‌تری برای آینده‌مان بکنیم.

بخش هایی از کتاب:

*خب مقاومت در برابر وسوسه سخته، همونطور که اقتصاددان قرن نوزدهم، ناسائو ویلیام بزرگ گفته: “پرهیز از لذت که در قدرت ماست، یا دنبال نتایج بلند مدت بودن به جای نتیجه فوری، از دردناک‌ترین چالش هاست که اختیار انسانی در پی داره”.

* اگر برای خودتون هدفهایی دارین و مثل خیلیای دیگه هستین، احتمالا این موضوع را تشخیص میدهد که اگر اهدافتان از لحاظ فیزیکی غیر ممکن نباشد, شما رو از دستیابی به اون باز نمیدازه, بلکه این کمبود انضباط شخصی شماست که نمیذاره پایبند اهدافتون باشین.

از نظر فیزیکی کم کردن وزن امکان پذیره. از نظر فیزیکی ورزش کردن بیشتر امکان پذیره اما مقاوت کردن در برابر وسوسه سخته.

مشکل دیگه‌ای که دستگاههای تعهد دارند اینه که بالاخره همیشه میشه یجوری دورشون زد.

*مثلا میگین ،” خب من امروز نمیتونم بنویسم، چون من یه تد تاک باید ارائه بدم و مصاحبه مطبوعاتی دارم، و بعدش هم که مهمونیه کوکتل. خُب هیچ راهی امروز برای کار کردن وجود نداره, بعد یجوری ازش در میرین، و بعدش هی خودتونو سرزنش میکنین.

من تقریبا برای یک دهه بر روی این موضوع کار کردم تا راههایی را برای اینکه مردم ارتباطشان را با “خود” آینده شان بدون استفاده از دستگاه تعهد، تغییر دهند، پیدا کنم.

این اثر را با صدای نازنین آذرسا بشنوید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
سمانه
۱۳۹۷/۰۹/۱۷

عالی و سپاس

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۵٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۵٫۸ مگابایت