با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
به وقت بهشت

دانلود و خرید کتاب صوتی به وقت بهشت

۲٫۳ از ۴ نظر
۲٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی به وقت بهشت  نوشته  نرگس جورابچیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی به وقت بهشت

رمان «به‌وقت بهشت» اثری از نویسنده معاصر، نرگس جورابچیان است. جورابچیان متولد ۱۳۶۰ و دانش‌آموخته مترجمی زبان روسی است. «به وقت بهشت» اولین رمان این نویسنده است که در اسفند ۱۳۸۸ منتشر شد و توجه مخاطبان و منتقدان را برانگیخت و در مدت ۲۰ روز در لیست پرفروش‌های کتاب قرارگرفت. موضوع این رمان دغدغه‌های دختر جوانی به نام ترلان است. او در آستانه ازدواجش که خیلی سنتی شکل گرفته، دچار ترس و تردید می‌شود، به کلاس داستان‌نویسی که مورد علاقه‌اش است می‌رود و در آنجا اتفاقاتی برایش می‌افتد که زندگی و ذهن او را به گذشته پیوند می‌زند؛ به پدرش، هم کلاسی‌هایش، کودکی سختش و ترس‌ها و کابوس‌هایش. او دختری است که به نظر سنتی می‌آید، با تمام ویژگی‌های یک زن سنتی اما نه سنتی به آن معنایی که تصور می‌کنیم. او می‌خواهد همان‌گونه که هست پذیرفته شود. رمان چهارفصل دارد که هم‌نام فصل‌های طبیعت اند. فصل اول با روایتی متفاوت از زندگی ترلان آغاز می‌شود. او در دنیای دیگر است همراه سه نفر دیگر که قرار است متولد شوند. نفر اول بی درنگ به دنیا می‌آید، دومی منصرف می‌شود و نفر سوم که ترلان است نمی‌خواهد از آغوش امن خدا جداشود. اما خدا به او می‌گوید در تو رازی پنهان کرده‌ام که هیچ‌گاه فاش نمی‌شود. همین بخش آغازین به مخاطب دیدی از نگاه ظریف و ایده‌الیسم بکر زنانه نویسنده می‌دهد. جورابچیان در «به وقت بهشت» یک داستان زنانه را روایت می‌کند، بی این‌که بر انگاره‌های فمینیستی تاکیدی داشته باشد. او در جواب برخی منتقدان که رمانش را «عامه‌پسند» خوانده‌اند گفته است: «من ترجیح می­‌دهم همه­‌ی اقشار جامعه از رمانم سر دربیاورند و لذت ببرند. به قول شما می­‌شوم عامه پسند، اما این طوری بهتر است. من می‌نویسم تا خوانده شوم. نمی­‌نویسم تا عده‌­ای خاص مرا بخوانند و از تکنیک نوشتارم تعریف کنند.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
SARA
۱۳۹۷/۰۶/۱۷

سلام .چندین سال پیش خوندمش متاسفانه اصلا نپسندیدم خوب نبود . یادمه اون سال ها هم جلدش جذبم کرده بود .

Salem Sh
۱۳۹۹/۰۹/۰۵

سلام بدترین کتابی که تا بحال شنیدم حیف از صدای پراحساس واجرای توانمند خانم سارا فیض ، صرفا بخاطر هزینه ایی که کرده بودم تازه با تخفیف تا اخرش را شنیدم ولی بی محتواترین و لوس ترین کتابی بود که

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۰ ساعت و ۳۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۸۲٫۵ مگابایت
زمان۱۰ ساعت و ۳۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۸۲٫۵ مگابایت