با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رهبر عزیز

دانلود و خرید کتاب صوتی رهبر عزیز

۴٫۴ از ۳۷ نظر
۴٫۴ از ۳۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی رهبر عزیز  نوشته  علی دنیوی ساروی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی رهبر عزیز

رهبر عزیز لقب رهبر سابق کره شمالی «کیم جونگ ایل» است. حکومت کمونیستی کره شمالی، یا جمهوری‌ دموکراتیک خلق کره، با این سیاست که تمام اتفاقات و مسائل کشور باید در هاله‌ای از ابهام برای جهان و دشمنان باشد، به محافظت از اطلاعات درون حزبی خود بسیار اهمیت می‌دهد. جَنگ جین‌سونگ این موضوع را به خوبی می‌دانست، چرا که از افراد نزدیک به حکومت بود و از اسرار پشت پرده حکومت خبر داشت. او عضو جمع «پذیرفته‌شدگان» بود که اعضای بسیار کمی داشت و همین‌طور چندین سال با سازمان جاسوسی کره شمالی همکاری می‌کرد.

جَنگ جین‌سونگ به عنوان فردی که به رهبر عزیز و حکومت بسیار نزدیک بود پس از شک کردن به درستی اهداف و عملکرد حزب و پس از اینکه یکی از مجله‌های ممنوعه‌ی حزب را به یکی از دوستانش داد، از طرف حکوت رانده شد و مجبور به فرار از کشور شد.

جَنگ جین‌سونگ جزئیاتی را از درون حکومت کره شمالی بیان می‌کند که تبدیل به کابوس حکومت می‌شود. او در کتاب رهبر عزیز ابتدا پرده‌ از اقدامات «کیم جونگ ایل» برمی‌دارد و بیان می‌کند او چگونه با کنترل شدید اطلاعات، بر افکار و احساسات مردمش حکمرانی می‌کند. در بخش بعدی کتاب، زندگی واقعی مردم کره را که در فقر و گرسنگی و دیکتاتوری هستند، توصیف می‌‌کند. در بخش آخر کتاب نیز داستان فرار طولانی و جانفرسای خود را به کره جنوبی روایت می‌کند.

کتاب صوتی رهبر عزیز با ترجمه روان مسعود یوسف حصیرچین نقاط تاریک حکومت کره شمالی را برای شنونده روشن می‌کند.

 شنیدن کتاب صوتی رهبر عزیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به سرگذشت‌نامه‌های شخصیت‌های سیاسی و تاریخی را به شنیدن این اثر دعوت می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲۸)
ارغـــــــوان
۱۳۹۹/۰۴/۰۳

کتاب جالبی از فرار یک شهروند کره شمالیه،تفاوتی که با کتابهای دیگه که در این زمینه نوشته شدن داره،اینه که این آقا از مقام های نزدیک به رهبر عزیز (کیم جونگ ایل)بوده و در سازمانی کار میکرده که خدمات فراوانی

- بیشتر
Makvan Asvad
۱۳۹۹/۰۵/۲۹

تاحد زیادی در مورد اوضاع اجتماعی کره شمالی اطلاعاتی به دست آوردم اما از لحاظ خاطره نویسی و وقایق پیش رو آمده برای نویسنده و میزان باورپذیری اثر به نظر من کتاب بسیار خوبی است کتاب جذاب و عملا خواننده

- بیشتر
Peyman
۱۳۹۸/۰۹/۰۴

مثل یه سریال جذاب میتونین گوش بدین و لذت ببرین و در کنارش چیزای زیادی درباره کره شمالی بدونین و البته حکومت های مستبد!

Sattar
۱۳۹۸/۰۲/۱۴

متاسفانه نمی‌توانم به کتابی که دارای موسیقی زمینه است گوش دهم. برای من خیلی آزاردهنده است.

Maryam
۱۳۹۸/۱۰/۰۶

کتاب پیوسته و با صدای دلنشین و بدون اشکال و تپق روایت میشه اگرچه محتوای کتاب خیلی خوب با واقعیت نظام کره شمالی مخاطب رو آشنا میکنه، اما به نظر من میتونست شامل جزئیات بیشتری باشه کتاب خوبی بود، پرکشش و جذاب

- بیشتر
oilman61
۱۳۹۸/۱۰/۱۱

کتاب بسیار خوبی بود و فصیح سیر تکامل یه عنصر قوطه ور در عرف و نا آگاهی و ترس فرهنگی و سیاسی جامعه محدود شده رو به نور و روشنایی همانا آگاهی رو از مسیر و درون دالان های خود

- بیشتر
Hossein
۱۳۹۸/۰۶/۱۴

واقعا اثر ارزشمندی هستش. به دوستانی که علاقه مند به تاریخ و سیاست هستند پیشنهاد میکنم. باتشکر از گرد آورندگان این اثر

امیررضا
۱۳۹۷/۱۰/۰۲

بسیار عالی بود با بیان قوی و موسیقی انتخاب شده براب قسمت های مختلف کتاب مناسب و تاثیر گذار است. یک توضیح کامل در مورد نظام حکومتی کره شمالی و وضعیت معیشتی و اعتقادی مردم آن کشور ارائه میدهد.

Hamed Olia
۱۳۹۷/۱۰/۲۳

کتاب بسیار خوبی بود. گویندگی و موسیقی دلچسبی داشت. کتاب فرار از اردوگاه ۱۴ هم برای دوستان پیشنهاد میدم. اون کتاب خیلی از جزئیات حکومت کره شمالی رو بیان میکنه.

تاواریش
۱۳۹۷/۱۰/۰۳

واقعا فوق العاده بود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۵ ساعت و ۰۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۲۹٫۴ مگابایت
زمان۱۵ ساعت و ۰۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۲۹٫۴ مگابایت