دانلود کتاب صوتی مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی با صدای فردوس سلیمانی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی اثر حامد اختیاری

دانلود و خرید کتاب صوتی مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی

معرفی کتاب صوتی مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی

دکتر حامد بختیاری با همکاری آسیه رضایی، طاهره مهدوی حاجی و مغدی وارتانیان، مهارت‌هایی را با هدف افزایش توانمندی مخاطبان در کنترل قند و چربی و همچنین کاهش اضافه وزن، ارائه کرده‌اند. این تکنیک‌ها در کتابی با عنوان مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی، روانه بازار شده است. فردوس سلیمانی گویندهٔ این کتاب صوتی است.

درباره کتاب صوتی مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی

تندرستی و حفظ سلامت اهمیت ویژه‌ای در زندگی بشر دارد؛ حفظ وزن ایدئال نیز یکی از مصادیق سلامت بودن است. تا جایی که باید خاطرنشان ساخت کاهش تنها ۱۰ درصدی وزن، احتمال بروز بسیاری بیماری‌ها را حتی تا ۵۰ درصد هم کاهش می‌دهد. به‌علاوه آنکه اضافه وزن تاثیر مستقیمی بر روند افزایش عمر همراه با سلامتی دارد. دکتر حامد بختیاری با همکاری آسیه رضایی، طاهره مهدوی حاجی و مغدی وارتانیان، کتاب مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی را تالیف کرده‌اند و آموزش‌هایی را به مخاطبان ارائه می‌دهد که با ایجاد خودآگاهی، مخاطبان را در مدیریت بیش‌‌خوری و کاهش وزن کمک می‌کند. کتاب پیش‌رو در ۲۴ فصل تدوین شده است.

شنیدن کتاب صوتی مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی را به افرادی که قصد کاهش وزن خود را دارند، پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب صوتی مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی

«شاید در بین دوستانتان دیده، یا خود تجربه کرده باشید که چند ماه رژیم گرفتن، وزن را تا حدودی کم می‌کند اما پس از مدتی، این وزن دوباره و گاهی حتی به میزان بیشتر باز می‌گردد. پژوهش‌های سال‌های اخیر نشان می‌دهد که رژیم گرفتن و محرومیت غذایی، راه حل کاهش وزن نیست. راه حل کاهش وزن، «تغییر شناخت» شماست. اما «شناخت» چیست؟ شناخت به مجموعه‌ی پردازش‌های انجام شده در مغز گفته می‌شود و «علوم شناختی» دانشی است که این پردازش‌ها را در مغز مورد بررسی قرار می‌دهد. یافته‌های علوم شناختی در چند سال اخیر، روش‌هایی در اختیار ما قرار داده‌اند که با بهره‌گیری از آن‌ها می ‌وان «شناخت» افراد را تغییر داد. تغییر شناخت در مورد خوردن غذا و در پی آن تغییر رفتار، راه حل نهایی مشکل اضافه وزن است. در این کتاب به شیوه‌های تغییر در عملکردهای مغزی یا همان شناخت خواهیم پرداخت.»

نظرات کاربران

کاربر 4925290
۱۴۰۳/۰۳/۲۵

واقعاً جذب کتاب شدم عالی بود

زمان

۸ ساعت و ۴۸ دقیقه

حجم

۷۲۵٫۲ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

زمان

۸ ساعت و ۴۸ دقیقه

حجم

۷۲۵٫۲ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

قیمت:
۱۰۰,۰۰۰
تومان