دانلود و خرید کتاب مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی حامد اختیاری
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی اثر حامد اختیاری

کتاب مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی

معرفی کتاب مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی

دکتر حامد بختیاری با همکاری آسیه رضایی، طاهره مهدوی حاجی و مغدی وارتانیان، مهارت‌هایی را با هدف افزایش توانمندی مخاطبان در کنترل قند و چربی و همچنین کاهش اضافه وزن، ارائه کرده‌اند. این تکنیک‌ها در کتابی با عنوان مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی، روانه بازار شده است.


درباره کتاب مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی

تندرستی و حفظ سلامت اهمیت ویژه‌ای در زندگی بشر دارد؛ حفظ وزن ایده‌آل نیز یکی از مصادیق سلامت بودن است. تا جایی که باید خاطرنشان ساخت کاهش تنها ۱۰ درصدی وزن، احتمال بروز بسیاری بیماری‌ها را حتی تا ۵۰ درصد هم کاهش می‌دهد. به‌علاوه آنکه اضافه وزن تاثیر مستقیمی بر روند افزایش عمر همراه با سلامتی دارد. دکتر حامد بختیاری با همکاری آسیه رضایی، طاهره مهدوی حاجی و مغدی وارتانیان، کتاب مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی را تالیف کرده‌اند و آموزش‌هایی را به مخاطبان ارائه می‌دهد که با ایجاد خودآگاهی، مخاطبان را در مدیریت بیش‌‌خوری و کاهش وزن کمک می‌کند. کتاب پیش‌رو در ۲۴ فصل تدوین شده است.

خواندن کتاب مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مطالعه کتاب مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی را به افرادی که قصد کاهش وزن خود را دارند، پیشنهاد می‌کنیم.

جملاتی از کتاب مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی

شاید در بین دوستانتان دیده، یا خود تجربه کرده باشید که چند ماه رژیم گرفتن، وزن را تا حدودی کم می‌کند اما پس از مدتی، این وزن دوباره و گاهی حتی به میزان بیشتر باز می‌گردد. پژوهش‌های سال‌های اخیر نشان می‌دهد که رژیم گرفتن و محرومیت غذایی، راه حل کاهش وزن نیست. راه حل کاهش وزن، «تغییر شناخت» شماست. اما «شناخت» چیست؟ شناخت به مجموعه‌ی پردازش‌های انجام شده در مغز گفته می‌شود و «علوم شناختی» دانشی است که این پردازش‌ها را در مغز مورد بررسی قرار می‌دهد. یافته‌های علوم شناختی در چند سال اخیر، روش‌هایی در اختیار ما قرار داده‌اند که با بهره‌گیری از آن‌ها می ‌وان «شناخت» افراد را تغییر داد. تغییر شناخت در مورد خوردن غذا و در پی آن تغییر رفتار، راه حل نهایی مشکل اضافه وزن است. در این کتاب به شیوه‌های تغییر در عملکردهای مغزی یا همان شناخت خواهیم پرداخت.

برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب مهرتن مغز هوشمند راز تندرستی، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۵٫۱ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۷

تعداد صفحه‌ها

۱۶۸ صفحه

حجم

۵٫۱ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۷

تعداد صفحه‌ها

۱۶۸ صفحه

قیمت:
۲۵,۰۰۰
تومان