دانلود کتاب صوتی وارکرفت (کتاب دوم: روان اهریمن) اثر ریچارد ای. ناک با صدای امیر فرحان‌نیا | طاقچه
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی وارکرفت (کتاب دوم: روان اهریمن) اثر ریچارد ای. ناک

دانلود و خرید کتاب صوتی وارکرفت (کتاب دوم: روان اهریمن)

سه گانه‌ نبرد باستانیان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی وارکرفت (کتاب دوم: روان اهریمن)  نوشته  ریچارد ای. ناک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی وارکرفت (کتاب دوم: روان اهریمن)

کتاب صوتی وارکرفت (کتاب دوم: روان اهریمن) نوشتهٔ ریچارد ای. ناک و ترجمهٔ افشین اردشیری است. امیر فرحان نیا گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و انتشارات ماه آوا آن را منتشر کرده است. این داستان با الهام از بازی «دنیای وارکرفت» نوشته شده است.

درباره کتاب صوتی وارکرفت (کتاب دوم: روان اهریمن)

کتاب صوتی وارکرفت (کتاب دوم: روان اهریمن) دومین قسمت از سه‌گانهٔ «نبرد باستانیان» است که به جنگ الف‌ها با نیروهای شرور در دوران پیش از انسان می‌پردازد. در این داستان فانتزی، «کراسوس» و «مالفوریون» برای دفاع از الف‌های شب در برابر لشکر «سوزان» می‌ایستند. آن‌ها امید چندانی به پیروزی ندارند، اما نیرویی باستانی با اسلحه‌ای قدرتمند به کمکشان می‌آید؛ اسلحه‌ای که ممکن است تبعات بسیاری برای همه داشته باشد. داستان از جایی آغاز می‌شود که لشکر اهریمنی سوزان وارد سرزمین الف‌های شب می‌شود. آن‌ها همه‌چیز را نابود می‌کنند و پشت سرشان مرگ و ویرانی به جای می‌گذارند. در این میان کراسوس جادوگر اژدها و مالفوریون استورم‌ریج رهبری الف‌ها را بر عهده می‌گیرند، اما آن‌ها نیروی زیادی ندارند و تصور نمی‌کنند بتوانند مدت زیادی در برابر لشکر پلیدی‌ها مقاومت کنند. چشمهٔ جاودانگی هم که زمانی منبع انرژی و نیروی الف‌های شب بوده حالا آلوده شده و دیگر امیدی به آن نیست. همه‌چیز به‌نفع لشکر سوزان پیش می‌رود و جهان در آستانهٔ عصر تاریکی است. فرمانروای قدرتمند آن‌ها، «سارگراس» می‌خواهد دنیا را از نو بسازد، اما در همین حین نیرویی باستانی به‌کمک الف‌ها می‌آید. ناگهان اژدهایان با سلاحی قدرتمند سر می‌رسند که آن را روح اژدها نام نهاده‌اند. این اسلحه گرچه می‌تواند لشکر سوزان را نابود سازد، اثرات منفی هم خواهد داشت؛ اثراتی غیرقابل‌پیش‌بینی که از آنچه همه تصور می‌کنند بیشتر است.

کتاب صوتی حاضر نوشتهٔ ریچارد ای. ناک بخش دوم تریلوژی نبرد باستانیان و در ادامهٔ کتاب «چشمهٔ جاودانگی» نوشته شده است. در قسمت اول، قهرمانان کتاب به دنیای گذشته و عصر پیش از انسان می‌روند؛ زمانی که الف‌های شب حکمران دنیای وارکرفت هستند. در کتاب پیشین لشکر سوزان آمادهٔ حمله می‌شد و دنیا در آستانهٔ عصر تاریکی بود. در کتاب صوتی حاضر، این لشکر پلید به رهبری «آرچیموند» به جهان حمله و همه‌چیز را نابود می‌کند. فرمانروای آن‌ها سارگراس با ترفند و دروغ بر پاکزادان جهان چیره می‌شود. او ادعا می‌کند می‌خواهد دنیا را از عناصر پست پاک کند و جهانی آباد بسازد، اما همهٔ این‌ها فریب است تا قدرتش را فراگیر کند. حال مالفوریون که از بهترین مبارزان الف‌هاست و کراسوس، باید تلاش کنند در برابر پیشرفت این سپاه بایستند.

ریچارد ای. ناک یکی از بهترین نویسندگان مجموعهٔ وارکرفت است. او با قدرت نویسندگی‌اش اعتبار بسیاری به این «فرانچایز» بخشید و عمق بیشتری به قصه‌های آن داد. او در کتاب صوتی وارکرفت (کتاب دوم: روان اهریمن)، داستانی پرکشش و پرتعلیق روایت می‌کند و کاملاً مخاطب را تا پایان با خود همراه سازد. این نویسنده صحنه‌های نبرد این کتاب را به بهترین شکل روایت می‌کند و تصاویری قدرتمند و زنده از جنگ‌ها می‌سازد.

شنیدن کتاب صوتی وارکرفت (کتاب دوم: روان اهریمن) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب صوتی را به دوستداران ادبیات داستانی معاصر آمریکا و قالب رمان تخیلی پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب صوتی وارکرفت (کتاب دوم: روان اهریمن)

«پراس ارن با خستگی به سمت دهلیزش می‌رفت. سرانجام کمی وقت به او داده شد تا مقداری از انرژی عظیمی را که برای کار بر ورد، بی‌وقفه از وجودش بیرون کشیده بود دوباره به دست آورد. آرکیماند قبل از اینکه برای هدایت سپاه شیاطین برود به‌طور خلاصه برایشان نقشه‌ای را طرح داده بود که باید به کمک آن دروازه به‌صورت یکنواخت بزرگتر می‌شد تا آماده‌ی عبور سرگراس شود. برخلاف مناراس که اهمیتی به از دست رفتن انرژی پاکزادان در اثر کار دائم روی ورد نمی‌داد، آرکیماند متوجه بود جادوگرن درصورت کار دائمی روی ورد از این فشار جان سالم به در نخواهند برد. باید به آن‌ها زمانی برای خوردن و استراحت داده شود. البته او هم همچنان به آن‌ها فشار می‌آورد؛ اما به‌خاطر همین تغییر رویه حتی بدون حضور خود او و تحت نظارت لرد خاویوس پیشرفتی بی‌سابقه در کار به وجود آمده بود. با فکر کردن به ارباب سابق کراس ارن ناخودآگاه چرخید و پشت سرش را نگاه کرد.»

دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۵ ساعت و ۰۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۳۴٫۲ مگابایت
زمان۱۵ ساعت و ۰۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۳۴٫۲ مگابایت