دانلود کتاب صوتی افسانه کاریزما اثر اولیویا فاکس کابان با صدای مصطفی طالبیان مقدم | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی افسانه کاریزما اثر اولیویا فاکس کابان

دانلود و خرید کتاب صوتی افسانه کاریزما

خلاصهٔ کتاب

۳٫۰ از ۲۷ نظر
۳٫۰ از ۲۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی افسانه کاریزما  نوشته  اولیویا فاکس کابان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی افسانه کاریزما

کتاب صوتی افسانه کاریزما نوشتهٔ اولیویا فاکس کابان و ترجمهٔ رضا اردلان است. مصطفی طالبیان مقدم گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و شنیدار آن را منتشر کرده است. این اثر صوتی حاوی خلاصهٔ کتاب اصلی است.

درباره کتاب صوتی افسانه کاریزما

با خلاصهٔ کتاب صوتی افسانه کاریزما یاد می‌گیرید چگونه با برخورداری از کاریزما در همهٔ جنبه‌های زندگی خود به موفقیت برسید. کاریزما مفهومی جذاب و بحث‌برانگیز است که معمولاً ما را به یاد رهبران بزرگ سیاسی می‌اندازد. تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که اگر جای انسان‌های کاریزماتیک بودید، چه حسی داشتید؟ تصور کنید به‌محض اینکه وارد جمعی می‌شدید، بلافاصله توجه همه به شما جلب می‌شد، همه دوست داشتند به صحبت‌های شما گوش بدهند و برای انجام هر کاری از نظرات شما استفاده کنند. افراد کاریزماتیک تأثیر زیادی بر دیگران می‌گذارند، بسیار دوست‌داشتنی و پرجذبه هستند و بدون آنکه خود را به‌زحمت بیندازند، به‌راحتی می‌توانند دیگران را متقاعد کنند. آن‌ها در مقایسه با افراد عادی، انسان‌های موفق‌تری هستند، دوستان زیادی دارند و از آرامش بیشتری برخوردارند. باور عموم بر این است که ما یا با کاریزما متولد می‌شویم و یا تا پایان عمر این کمبود را در درون خود احساس خواهیم کرد و هر وقت افراد کاریزماتیک را ببینیم، حسرت می‌خوریم که چرا از این «موهبت خدادادی» برخوردار نیستیم.

ممکن است فکر کنید به‌اندازهٔ کافی کاریزماتیک نیستید یا اینکه به‌هیچ‌وجه شخصیت کاریزماتیکی ندارید و دوست دارید از این ویژگی جادویی اندکی بهره‌مند باشید. نویسندهٔ کتاب افسانه کاریزما در این کتابْ کاریزما را به دیگران آموزش می‌دهد.

شنیدن کتاب صوتی افسانه کاریزما را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب صوتی را به تمام کسانی که می‌خواهند رفتاری کاریزماتیک داشته باشند، پیشنهاد می‌کنیم.

بخش‌هایی از کتاب صوتی افسانه کاریزما

«جای تعجب ندارد که داشتن کاریزما در دنیای تجارت نیز یک امتیاز به شمار می‌آید. یک فرد کاریزماتیک به راحتی دیگران را به خود علاقه‌مند می‌سازد. وجود کاریزما در آن فرد دیگران را مجاب می‌کند که به او اعتماد کرده و از دستورات او پیروی کنند. اگر یک مصاحبه کاری در پیش دارید و یا می‌خواهید در کار فعلی خود پیشرفت کنید، کاریزما به شما کمک می‌کند تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید.

نتایج تحقیقات نشان می‌دهد که در یک محیط کاری، همه‌ی افراد به عملکرد افراد کاریزماتیک نمره بالایی می‌دهند. محققان دریافتند که زیردستان مدیران کاریزماتیک به ‌شدت به اهداف مدیران خود پایبند هستند. آن‌ها اغلب فراتر از وظایف رسمی خود عمل کرده و حتی زندگی شخصی خود را فدای اهداف کاری‌شان می‌کنند.

اما کاربرد کاریزما فقط به کسب‌وکار و تجارت ختم نمی‌شود، بلکه می‌تواند در مشاغل دیگر و در آموزش نیز سودمند باشد. برای مثال، کاریزما می‌تواند به دانش‌آموزان کمک کند تا در مصاحبه‌های دانشگاه بهتر عمل کنند و یا در مدرسه بیشترین تأثیر را روی معلمان خود داشته باشند. همچنین می‌توانند با اعتماد به ‌نفس بیشتری در جامعه حضور پیدا کرده و محبوبیت بیشتری در بین همسالان خود کسب کنند.

همچنین دانشجویانِ کاریزماتیک نیز خیلی راحت‌تر می‌توانند تحقیقات خود را منتشر کنند یا کمک‌هزینه تحصیلی بگیرند. یک استاد دانشگاه کاریزماتیک را نیز همه‌ی دانشجویان دوست دارند و بعد از پایان کلاس یا در محیط دانشگاه، دور این استادها جمع می‌شوند. به همین ترتیب، پزشکان کاریزماتیک در بین مردم محبوب‌ترند، بیماران از دستورات پزشکی آن‌ها بیشتر پیروی می‌کنند و در صورت بروز مشکل، احتمال کمتری دارد که از آن‌ها شکایت کنند. کاریزما در خارج از محیط‌های شغلی و آموزشی نیز بسیار سودمند است، مثلاً مادران خانه‌دار باید بتوانند افراد مختلفی مثل فرزندان‌ خود یا معلمان مدرسه را راضی نگه دارند.

بنابراین کاریزما فقط مختص رهبران یا تاجران نیست، بلکه همه افراد به کاریزما احتیاج دارند؛ از زن‌های خانه‌دار گرفته تا دانش‌آموزان و پزشکان. کاریزما می‌تواند به همه کمک کند تا زندگی شادتر، سالم‌تر و موفق‌تری را برای خود رقم بزنند. خبر خوب این است که هر کسی می‌تواند شخصیت کاریزماتیک داشته باشد؛ آیا می‌خواهید بدانید که کاریزما چگونه عمل می‌کند؟»

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

m abdolhoseini
۱۴۰۲/۰۱/۰۳

بعد از پایان کتاب احساس نمی کنید مطلب جدید، علمی یا کاربردی به دانشتون اضافه شده. در این کتاب مطالب سطح پایینی گفته شده که با یک سرچ در گوگل هم میتونستید ببینید. شاید حتی اون سرچ مفیدتر می بود.

کاربر ۶۶۱۷۳۰۷
۱۴۰۲/۰۳/۰۵

همش چرته

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۲۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۴٫۱ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۲۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۴٫۱ مگابایت