دانلود کتاب صوتی از سر راه خودت برو کنار با صدای حجت یوسفی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی از سر راه خودت برو کنار اثر فیلیپ گلدبرگ

دانلود و خرید کتاب صوتی از سر راه خودت برو کنار

گوینده:حجت یوسفی
انتشارات:رادیو مثبت
دسته‌بندی:
امتیاز:
۲.۹از ۷ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب صوتی از سر راه خودت برو کنار

کتاب صوتی از سر راه خودت برو کنار نوشتهٔ فیلیپ گلدبرگ و مارک گلستون و با صدای حجت یوسفی است و رادیو مثبت آن را منتشر کرده است. این کتاب صوتی به شما کمک می‌کند تمام موانع موفقیت را از سر راهتان کنار بزنید و به چیزهایی برسید که حتی فکرش را هم نمی‌کردید. انسان‌ها همه با هم فرق می‌کنند. هر کدام در زمینه‌ٔ خاصی مهارت دارند، مثلا برخی روشن‌فکر هستند و برخی از نظر عاطفی قوی هستند. ما نمی‌توانیم همه چیز را با هم داشته باشیم یا هم‌زمان در چند مهارت متفاوت متخصص و صاحب نظر باشیم. اما نکتهٔ جالب این است که ما می‌توانیم بسازیم، تکامل پیدا کنیم و در نهایت تغییر کنیم. کتاب صوتی از سر راه خودت برو کنار به ما یاد می‌دهد تا موانع ذهنی‌مان را کنار بزنیم، افکار منفی‌مان را تغییر دهیم و در نهایت به اهدافمان برسیم.

درباره کتاب صوتی از سر راه خودت برو کنار

آیا برای شما پیش آمده که بخواهید کاری انجام بدهید، ولی دائم نگران باشید و استرس داشته باشید که نکند موفق نشوید؟ بسیاری از ما به خودمان دروغ‌هایی می‌گوییم که باعث می‌شود امیدمان از بین برود و نتوانیم در زندگی پیشرفت کنیم. در این مواقع باید به خودمان بگوییم: «از سر راه خودت برو کنار». تخریب‌کردن خودمان، یک حرکت سمی است و به ما اجازه نمی‌دهد که به عشق، موفقیت و خوشبختی دست پیدا کنیم.

 چاره چیست؟ باید چه کار کنیم؟! ما با شنیدن کتاب صوتی از سر راه خودت برو کنار به‌خوبی متوجه می‌شویم که چرا خودمان را تخریب می‌کنیم و روش‌های مقابله با این کار را یاد می‌گیریم.

کتاب صوتی «از سر راه خودت برو کنار» ترفندهای کاربردی عملی و اثبات‌شده‌ای را به ما یاد می‌دهد که با استفاده از آن‌ها می‌توانیم ۴۰ مانع رفتاری که جلوی موفق‌شدن ما را می‌گیرند، تغییر دهیم. از جمله موانع مهمی که به ما اجازه نمی‌دهند تا به اهدافمان برسیم و پیشرفت کنیم؛ حسادت، وسواس، عصبانیت، دست دست کردن، اجبار، احساس گناه و خوب عمل نکردن.

با شنیدن کتاب صوتی «از سر راه خودت برو کنار» نه‌تنها موفق می‌شویم که این موانع را از سر راهمان کنار بزنیم، بلکه راه و روش مقابله با چندین مانع ذهنی دیگر و تغییردادن آن‌ها را هم یاد می‌گیریم.

 موفق‌نشدن ما در گذشته دلایل زیادی دارد، اما دوتا از مهم‌ترین دلایلش هجوم افکار منفی و خود تخریبی ماست. با شنیدن این کتاب متوجه می‌شویم که چطور موانع ذهنی را کنار بزنیم و به اهدافمان دست پیدا کنیم.

کتاب صوتی «از سر راه خودت برو کنار» به ما یاد می‌دهد که به جای اینکه با خودمان دشمنی کنیم، خودمان را دوست داشته باشیم و رفیق صمیمی خودمان باشیم.

شنیدن کتاب صوتی از سر راه خودت برو کنار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه‌ٔ انسان‌های عاشق پیشرفت، موفقیت و رسیدن به اهدافشان مخاطبان اصلی این کتاب صوتی هستند.

درباره نویسندگان

مارک گلستون روان‌پزشک، نویسنده و مشاور موفق آمریکایی است. او یک مشاور حرفه‌ای است که به مدیران اجرایی، مسئولان و کارکنان شرکت‌ها می‌کند تا بتوانند از سر راه خود کنار بروند و با توجه به مهارت‌ها، استعدادها و توانایی هایشان شایسته به موفقیت‌های بزرگی برسند.

گلوستون در سال‌های ۲۰۰۴-۲۰۰۵ به عنوان یکی از روان‌پزشکان برتر آمریکا انتخاب شد. علاوه بر این او با شرکت‌های مطرحی همکاری می‌کند؛ ازجمله جنرال الکتریک، دیزنی، کداک و اف‌بی‌آی.

فیلیپ گلدبرگ نویسنده، رمان‌نویس و فیلم‌نامه‌نویس است و در نوشتن کتاب «از سر راه خودت برو کنار» با «مارک گلستون» همکاری کرده است. علاوه بر این کتاب، او شانزده کتاب دیگر هم نوشته است.

بخشی از کتاب صوتی از سر راه خودت برو کنار

«تا وقتی نپذیرید که یک چیز خراب شده است، نمی‌توانید آن را درست کنید. مرز بین رک بودن و تند و تیز بودن، دفاع کردن از حق و حاضرجوابی، مصمم بودن با لجباز بودن، حساس بودن و ظاهر ساز بودن، فی البداهه کار انجام دادن و از روی هوس کاری انجام دادن، یک خط بسیار باریک است. شناختن این تفاوت‌ها، به معنای فهمیدن حقیقت درباره‌ٔ رفتار خود شماست. همین شناخت اولین گام برای ایجاد یک تغییر مثبت است.

یکی از نشانه‌های مهمی که به ما هشدار می‌دهد باید تغییر کنیم؛ ناراحت و افسرده بودن در مناسبت‌های خاص است؛ مثل: جشن تولد، سال نو، سالگرد ازدواج، تاریخ شروع کار و … اگر در چنین زمان‌هایی به جای احساس پیشرفت، حس رکود، ساکن بودن و پسرفت دارید و یا حس می‌کنید از نقطه‌ای که در نظر داشتید، خیلی فاصله دارید، به طور جدی به تغییر دادن شرایط خود فکر کنید.

با نزدیک شدن به کسانی که به آن‌ها حسادت می‌کنید، می‌توانید همه‌ٔ ابعاد زندگی‌شان را ببینید نه فقط بخش‌هایی که به آن‌ها حسادت می‌کنید. ممکن است متوجه شوید که آن‌ها عیب‌ها و مشکلات، بیماری، ازدواج ناموفق، فرزند ناخلف و یا دشمن‌هایی دارند که هیچوقت تصورش را هم نمی‌کردید. علاوه بر این متوجه خواهید شد با وجود اینکه سرنوشت بعضی جاها روی خوبش را به آن‌ها نشان داده، اما مشکلات و سختی‌هایی در زندگی‌شان دارند که شما تا به حال تجربه نکردید. حتی در بعضی شرایط ممکن است بفهمید که در واقع آن‌ها هستند که به شما حسادت می‌کنند!»نظرات کاربران

کاربر ۳۵۷۹۴۲۳
۱۴۰۱/۰۷/۲۹

خیلی دوسدارم بخونمش ولی گرونه 🥺

کاربر بهناز
۱۴۰۱/۰۵/۲۱

گرونه

asv
۱۴۰۲/۰۱/۱۵

❌ایام عید ۳۰هزار تومان بود با ۵۰ درصد تخفیف خریدم ۱۵. چطور حالا شد با ۵۰درصد تخفیف ۲۹هزار تومان؟؟؟؟؟؟❌

mahmood
۱۴۰۱/۰۹/۲۵

صدای گوینده ضعیف است ،کمی حوصله سر بر است

زمان

۵ ساعت و ۴۸ دقیقه

حجم

۵۵۹٫۱ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۵ ساعت و ۴۸ دقیقه

حجم

۵۵۹٫۱ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۶۸,۰۰۰
تومان