با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی اتللوی تابستانی اثر نسیبه فضل‌الهی

دانلود و خرید کتاب صوتی اتللوی تابستانی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اتللوی تابستانی  نوشته  نسیبه فضل‌الهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب صوتی اتللوی تابستانی

کتاب صوتی اتللوی تابستانی نوشته نسیبه فضل‌الهی و با صدای نسرین رضائی منتشر شده است. 

درباره کتاب اتللوی تابستانی

در این مجموعه نویسنده سعی کرده فضای داستانش را گسترش دهد و به مناطق مختلف کشور سفر کند و از داستان‌های مرسوم که عموما در فضای آپارتمان روایت می‌شود فاصله بگیرد. این مجموعه شامل داستان‌های اتللوی تابستانی، سبیل چرخان، عروسی شاهانه و غرقاب، یونس جنگل حرا است که هرکدام داستانی مجزا را روایت می‌کند.

مکان در این مجموعه مانند یک شخصیت عمل می‌کند و خودش روایت را می‌سازد؛ خواننده می‌تواند با مکان و فضا ارتباط بگیرد. مکان‌ها، فضا و همچنین زمان‌هایی که در این مجموعه نویسنده به کار گرفته‌ است شنونده را با خود همراه می‌کند و او را به تصویرسازی وادار می‌کند. 

در این کتاب مکان‌‌های مختلف، داستان‌های مختلفی را روایت می‌کنند و راویان متناسب با فضا متفاوتند، نویسنده از شهر مادری‌اش بیرون زده است و برای نوشتن داستان به سراغ اقلیم‌های دیگر رفته است. در این کتاب او از جنوب و شرق و غرب نوشته است و سعی کرده «سفر»کردن را به محتوای داستانی مجموعه اضافه کند.  داستان اتللو در تابستان اتفاق می‌افتد. در شهریور ۱۳۲۰ و به همین نویسنده این نام را برای کتابش انتخاب کرده است. 

شنیدن کتاب اتللوی تابستانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۰۰٫۳ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۰۰٫۳ مگابایت