با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی ده ابزار حیاتی برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال اثر راس هنبری

دانلود و خرید کتاب صوتی ده ابزار حیاتی برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ده ابزار حیاتی برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال  نوشته  راس هنبری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب صوتی ده ابزار حیاتی برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال

ده ابزار حیاتی برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال خلاصه صوتی اثر راس هنبری و رایان دیس با ترجمه سینا عمرانلو و گویندگی سحر بیرانوند از مجموعه کتاب‌های فور دامیز انتشارات آوند دانش در زمینه اقتصاد است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

بخشی از کتاب گویای ده ابزار حیاتی برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال

 در این کتاب گویا به شناخت انواع ابزارهای لازم برای اجرای کمپین‌های بازاریابی دیجیتال و انتخاب ابزار مناسب برای کار می‌پردازیم

ابزار مناسب در زمان مناسب برای کار مناسب می‌تواند باعث نتیجه‌بخش بودن یا نبودن تلاش‌های بازاریابی دیجیتال شود؛ چون بیشتر کارهایتان به‌عنوان بازاریاب دیجیتال در محیط آنلاین و پشت رایانه انجام می‌شود، هیچ‌وقت به مشکل کمبود نرم‌افزار بر نمی‌خورید. این انبار پروپیمان ابزار در کنارتان هم می‌تواند مزیت باشد و هم مصیبت. چرا که گاهی تصمیم‌گیری را محال می‌کند. انتخاب‌ها به‌قدری زیاد می‌شود که در مرحله انتخاب ابزار می‌مانید. ما در دیجیتال مارکتر ابزارهای بسیار زیادی را امتحان می‌کنیم که دریابیم چه چیزی کارآمد است تا برای رشد کسب و کارمان استفاده کنیم. در این کتاب گویا با ۱۰ نوع ابزار که برای اجرای کمپین‌های بازاریابی دیجیتال به آنها نیاز دارید آشنا می‌شوید.

شنیدن کتاب ده ابزار حیاتی برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

پژوهشگران و فعالین حوزه اقتصاد مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳٫۲ مگابایت