با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی جذب ترافیک سایت از طریق بازاریابی جست و جو اثر راس هنبری

دانلود و خرید کتاب صوتی جذب ترافیک سایت از طریق بازاریابی جست و جو

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جذب ترافیک سایت از طریق بازاریابی جست و جو  نوشته  راس هنبری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب صوتی جذب ترافیک سایت از طریق بازاریابی جست و جو

جذب ترافیک سایت از طریق بازاریابی جست و جو خلاصه صوتی اثر راس هنبری و رایان دیس با ترجمه سینا عمرانلو و گویندگی سحر بیرانوند از مجموعه کتاب‌های فور دامیز انتشارات آوند دانش در زمینه اقتصاد است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

بخشی از کتاب گویای جذب ترافیک سایت از طریق بازاریابی جست و جو

در این کتاب گویا به مباحثی چون تمرکز بر مبانی بازاریابی جست‌وجو، تحلیل محتوا های جستجو شده، بهینه‌سازی برای ترافیک، جست‌وجوی سایت‌های معروف جذب ربات‌ها و کسب لینک به صفحات سایت می‌پردازیم. طی این سال‌ها هیچ چیز به اندازهٔ بازاریابی جست‌وجو بر بازاریابی دیجیتال تاثیرگذار نبوده است.

شنیدن کتاب جذب ترافیک سایت از طریق بازاریابی جست و جو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

پژوهشگران حوزه اقتصاد رفتاری مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۴٫۴ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۴٫۴ مگابایت