دانلود کتاب صوتی سریال صوتی قصه های شیرین ایرانی فصل سوم: شاهنامه اثر ابوالقاسم فردوسی با صدای بهمن وخشور | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
۳٫۵ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سریال صوتی قصه های شیرین ایرانی فصل سوم: شاهنامه  نوشته  سعید بیابانکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سریال صوتی قصه های شیرین ایرانی فصل سوم: شاهنامه

سریال صوتی قصه‌های شیرین ایرانی فصل سوم: شاهنامه داستان‌های صوتی جذابی به قلم سعید بیابانکی است. در این کتاب قصه‌هایی از شاهنامه به زبان ساده برای کودکان در پنجاه و دو بخش بازنویسی شده تا درک آن برای کودک و نوجوان آسان باشد.

درباره کتاب قصه های شیرین ایرانی فصل سوم: شاهنامه

شاهنامه از ارزشمندترین آثار ادبیات کهن فارسی است که مورد توجه بسیاری از فرهیختگان و ادب دوستان در سراسر جهان است. این اثر پر است از درس‌های زندگی و جوانمردی و استقامت در برابر مشکلات و سختی‌ها. داستان‌های شاهنامه از پربارترین آثار ادبی ایران‌زمین‌اند که همگی حال و هوایی حماسی دارند.

 در سریال صوتی قصه‌های شیرین ایرانی،نمونه‌هایی جذاب از شاهنامه برای نوجوانان صوتی شده تا آنها را بیشتر با این اثر ارزشمند فارسی آشنا نماید. حکیم فردوسی کوشیده است تا افسانه‌ها و تاریخ ایران‌زمین را از آغاز تا حمله اعراب به ایران به نظم بکشد. این اثر در مجموع از سه بخش اسطوره‌ای، پهلوانی و تاریخی تشکیل شده است.

 سعید بیایانکی شاهنامه را با نثری روان و ساده و صادقانه بازنویسی نموده تا ان را برای مخاطب نوجوان جذابتر و دلنشین تر کند.

شنیدن سریال صوتی قصه های شیرین ایرانی، فصل سوم:شاهنامه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این اثر را به تمام کودکان و نوجوانان ایران‌زمین پیشنهاد می‌کنیم. 

معرفی نویسنده
عکس ابوالقاسم فردوسی
ابوالقاسم فردوسی
ایرانی

در فرهنگ ایران‌زمین شخصیت‌های اثرگذار بسیاری نقش‌آفرینی کرده‌اند، اما هیچ‌کدام را نمی‌توان هم‌پای حکیم ابوالقاسم فردوسی پرچم‌دار هویت ایرانی دانست. در روزگاری که زبان فارسی مهجور مانده و آن‌طور که باید قدر نمی‌دید، فردوسی نه با شمشیر و زره پولادین، بلکه با قلم فرهنگ و سرمایه‌ی عمر، به جنگ با نادیده‌انگاری این زبان برخاسته و آن را از خطر نابودی نجات داد.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

اتنا لواسانی
۱۴۰۰/۱۱/۰۷

موسیقی بین هر داستان طولانی و اذیت کننده است.

پيمان
۱۴۰۱/۰۲/۲۰

ارزش یک بار گوش دادن رو داره ولی موسیقی اول و آخر هر قصه روی اعصابه و زمان موزیک هم بین ١٥ تا ١٧ ثانیه هست که زیاده در انتخاب کلمات هم میشد دقت بیشتری کرد در کل برای کسی

- بیشتر
کاربر ۴۹۶۲۵۰۳
۱۴۰۱/۰۷/۲۷

خیلی موسیقی زیاد بود و متن کم ،

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۹/۰۸
شابکundefined
زمان۰۴ ساعت و ۵۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۳۵٫۴ مگابایت
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۹/۰۸
زمان۰۴ ساعت و ۵۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۳۵٫۴ مگابایت