با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۱۰۰ ترفند برای باهوش به نظر رسیدن در جلسات

دانلود و خرید کتاب صوتی ۱۰۰ ترفند برای باهوش به نظر رسیدن در جلسات

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ۱۰۰ ترفند برای باهوش به نظر رسیدن در جلسات  نوشته  سارا کوپر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ۱۰۰ ترفند برای باهوش به نظر رسیدن در جلسات

کتاب صوتی ۱۰۰ ترفند برای باهوش به نظر رسیدن در جلسات نوشته سارا کوپر با ترجمه ناهید سپهرپور و صدای نسترن حسنی منتشر شده است. راهکارهای کتاب به شما کمک می‌کند تا در جلسات کاری، علمکردی موفقیت‌آمیز داشته باشید.

درباره کتاب ۱۰۰ ترفند برای باهوش به نظر رسیدن در جلسات

این کتاب شامل راهکارها، ترفندها و استراتژی‌هایی است که به تمام افراد کمک می‌کند در جلسات کاری، حضور مفید، پررنگ و موثری داشته باشند و به واسطه آن مسیر پیشرفت شغلی‌شان را تضمین کنند. علاوه بر این راهکارهایی هم دارد که به شما کمک می‌کند اگر زمانی از شرکت در جلسه بازماندید یا به هردلیلی در آن حضور نداشتید، چطور سررشته امور را به دست گیرید.

شنیدن کتاب ۱۰۰ ترفند برای باهوش به نظر رسیدن در جلسات را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 این کتاب را به تمام کسانی که به پیشرفت‌ شغلی خود اهمیت می‌دهند، پیشنهاد می‌کنیم. 

بخشی از کتاب ۱۰۰ ترفند برای باهوش به نظر رسیدن در جلسات

چه چیزی در این کتاب است؟ من در عمق غواصی خواهم کرد، عمیق‌تر از هر غواصی عمیقی که بتوانید تصور کنید و وارد هر نوع جلسه، از جلسات دونفره تا سخنرانی‌ها خواهم شد، تا به شما راه‌هایی ساده را نشان بدهم که بتوانید با به کارگیری آنها در بازی جلسات در هر موقعیت موفق شوید. آنگاه به این موضوع خواهیم پرداخت که چطور می‌توانید با جلسات خارج از فضای عادی خودتان همگام شوید و حتی وقتی در جلسه‌ای حضور ندارید، چه کار کنید. و در این راستا، مکانیسم‌های دشوار و پیچیده را از قلم نخواهیم انداخت ـ مثل کاری که با صورتتان انجام می‌دهید. این کتاب، ترفندها، روش‌ها و راه‌حل‌های متفاوتی را به عنوان »استراتژی» که در راستای گسترش شغلتان در حوزه‌ای حتی فراتر از عظیم‌ترین آرزوهایتان به آنها نیاز دارید، به شما ارائه می‌دهد، بی‌آنکه ملزم باشید آنها را در مورد خودتان به کار ببندید. و در پایان یک خلاصه‌ی انگیزیش ادراک ماست که به حقیقت شکل می‌دهد. به باورم کریستف کلمب بود که این را گفت؛ و حق با او بود. من هر آنچه را که وانمود می‌کنم می‌دانم، درون این صفحات گنجانده‌ام و صمیمانه امیدوارم این ترفندها برای شغل شما نیز مثل من مؤثر واقع شوند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۸٫۹ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۸٫۹ مگابایت