با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی بهترین ایده برای کارآفرینی اثر متیو تورن

دانلود و خرید کتاب صوتی بهترین ایده برای کارآفرینی

۲٫۵ از ۴ نظر
۲٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بهترین ایده برای کارآفرینی  نوشته  متیو تورن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی بهترین ایده برای کارآفرینی

کتاب صوتی بهترین ایده برای کارآفرینی اثر متیو تورن و آدام تورن  یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز است. این کتاب با ترجمه سارا یوسفی و صدای محمدرضا علی‌اکبری منتشر شده است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

این خلاصه کتاب صوتی، مهمترین پیشنهادات متن کامل کتاب را شامل می‌شود. 

درباره کتاب بهترین ایده برای کارآفرینی

این کتاب سعی دارد به شما کمک کند بهترین ایده برای تبدیل شدن به یک کارآفرین را پیدا کنید. شما قرار نیست غیب‌گو باشید اما می‌توانید حدس بزنید دنیا در آینده چه تغییراتی می‌کند، با این تفکر می‌توانید براساس پیش‌بینی یک کارآفرین شوید و مسیر موفقیت پیش بگیرید. این کار باعث می‌شود بفهمید چه کارهایی در آینده دیگر مشتری ندارند و درعین‌حال چه کارهای تازه‌ای به‌وجود می‌آید که نیازمند ارائه محصول و خدمات است. 

شنیدن کتاب بهترین ایده برای کارآفرینی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند زندگی با برنامه و موفقی داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۹٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۹٫۲ مگابایت