با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی برنامه ریزی برای کسب و کار شخصی اثر متیو تورن

دانلود و خرید کتاب صوتی برنامه ریزی برای کسب و کار شخصی

۲٫۰ از ۲ نظر
۲٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی برنامه ریزی برای کسب و کار شخصی  نوشته  متیو تورن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی برنامه ریزی برای کسب و کار شخصی

خلاصه کتاب صوتی برنامه ریزی برای کسب و کار شخصی اثر متیو تورن و آدام تورن یکی از کتاب‌های مجموعه دامیز است. این کتاب با ترجمه سارا یوسفی و صدای محمدرضا علی‌اکبری منتشر شده است. این خلاصه کتاب صوتی، مهمترین پیشنهادات متن کامل کتاب را شامل می‌شود.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

درباره کتاب برنامه ریزی برای کسب و کار شخصی

متیو و آدام در این کتاب درباره شیوه عملی کردن برنامه‌‌ریزی برای کسب و کار شخصی صحبت می‌کنند. 

 برنامه‌های کاری مانند نقشه‌های راه هستند. آنها باید به گونه‌ای باشند که با نیازهای در حال تغییر کار و مشتریان تغییر کنند. درواقع یک برنامه کاری موفق برنامه‌ای است که پویا باشد.

اما فقط با داشتن یک برنامه نمی‌توان موفق شد. برنامه خوب برنامه‌ای است که پس از موفقیت در شروع کار، درون کشو قرارش ندهیم و مدام برای ادامه راه به آن رجوع کنیم.

برنامه‌ریزی‌هایمان باید عملی شوند و علاوه بر عملی‌شدن باید پویا باشند. پویا بودن برنامه، به معنای توانایی کنترل و هماهنگی با تغییرات و شرایط است. تورن‌ها در خلاصه کتاب صوتی برنامه ریزی برای کسب و کار شخصی، به شما آموزش می‌دهند که چگونه آن برنامه‌ای را که قبل‌تر نوشته‌اید، به مرحله‌ اقدام و عمل برسانید.

شنیدن کتاب برنامه ریزی برای کسب و کار شخصی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به کتاب‌های مدیریت و کسب‌وکار به ویژه کارآفرینی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۰٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۰٫۴ مگابایت