با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی اصول اولیه کارآفرینی اثر متیو تورن

دانلود و خرید کتاب صوتی اصول اولیه کارآفرینی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اصول اولیه کارآفرینی  نوشته  متیو تورن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی اصول اولیه کارآفرینی

خلاصه کتاب صوتی اصول اولیه کارآفرینی اثر متیو تورن و آدام تورن یکی از کتاب‌های مجموعه دامیز است. این کتاب با ترجمه سارا یوسفی و صدای محمدرضا علی‌اکبری منتشر شده است. این خلاصه کتاب صوتی، مهمترین پیشنهادات متن کامل کتاب را شامل می‌شود.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

درباره کتاب اصول اولیه کارآفرینی

کارآفرینان تنها صاحب کسب‌وکار خود نیستند آنها روحیه کارافرینی دارند و معمولا در طول زندگی خود چندین کار جدید راه‌اندازی می‌کنند. اما برخی از این کارها هم ممکن است به موفقیت نرسند.

متیو و جک تورن در این کتاب درباره کارافرینی و کارافرینان سخن می‌گویند. انها از این موضوع صحبت می کنند که چرا ما دلمان می‌خواهد کسب و کار خودمان را داشته باشیم، از مزایای ارزشمند کارافرینی صحبت می‌کنند و سپس به سراغ اصول اولیه کارآفرینی می‌روند.

تورن‌ها معتقدند برای این که صاحب کسب و کاری شویم، یک سری ویژگی رفتاری و تعدادی مواد مورد نیاز وجود دارد. آن‌ها به پول به عنوان یکی از الزامات کارآفرینی اشاره می‌کنند. آنها در این کتاب تقریبا به همه سوالاتی که درباره کارافرینی وجود دارد، پاسخ می‌دهند.

شنیدن کتاب اصول اولیه کارآفرینی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به کتاب‌های مدیریت و کسب‌وکار به ویژه کارآفرینی پیشنهاد می‌کنیم.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳٫۴ مگابایت