با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نتیجه گرفتن کل ماجرا نیست، خود ماجراست!

دانلود و خرید کتاب صوتی نتیجه گرفتن کل ماجرا نیست، خود ماجراست!

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نتیجه گرفتن کل ماجرا نیست، خود ماجراست!  نوشته  مارک مک کورمک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نتیجه گرفتن کل ماجرا نیست، خود ماجراست!

خلاصه کتاب صوتی نتیجه گرفتن کل ماجرا نیست، خود ماجراست! اثر مارک مک کورمک یکی از کتاب‌های مجموعه دامیز است. این کتاب با ترجمه سعید خاموش و صدای سحر بیرانوند منتشر شده است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

درباره کتاب نتیجه گرفتن کل ماجرا نیست، خود ماجراست!

 مک‌کورمک در این کتاب که نامش را از جمله‌ای که به وینس لمباردی، مربی بزرگ فوتبال آمریکایی نسبت می‌دهند، وام گرفته‌: «بردن، کل ماجرا نیست، خود ماجراست.» درباره اهمیت موفقیت صحبت می‌کند. او می‌گوید نتیجه مثبتی که از کار می‌گیریم دقیقا همان علت و هدف انجام کار است. درواقع رسیدن به مقصد از مسیر مهم‌تر است.

شنیدن کتاب نتیجه گرفتن کل ماجرا نیست، خود ماجراست را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند مسیر موفقیتشان را کوتاه‌تر کنند، پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۱٫۰ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۱٫۰ مگابایت