با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زبان گلها

دانلود و خرید کتاب صوتی زبان گلها

۴٫۸ از ۵ نظر
۴٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زبان گلها  نوشته  ونسا دیفن باخ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زبان گلها

کتاب صوتی زبان گلها نوشته ونسا دیفن باخ است. کتاب زبان گلها با ترجمه فیروزه مهرزاد منتشر شده است. این کتاب با صدای مریم پاک‌ذات صوتی شده است و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

درباره کتاب زبان گلها

کتاب داستان دختری به نام ویکتوریا جونز است. دختر جوان و ۱۸ ساله‌ای است که ۳۲ بار به فرزند خواندگی گرفته شده اما نتوانسته زندگی‌ آرامش‌بخشی پیدا کند. او سرکش و عصیانگر است و می‌فهمد باید با زندگی حقیقی و خارج از خانه گروهی روبه‌رو شود. او باید زندگی خودش را پیدا کند اما این چطور ممکن است. ویکتوریا در پارک می‌خوابد او خانه‌ای ندارد و اطرافش پر از گل‌های زیبا است. او با گل‌ها ارتباط خوبی دارد و با گل‌ها به مردم کمک می‌کند. گل فروش محل کم‌کم متوجه استعداد ویکتوریا می‌شود و از او می‌خواهد برایش کار کند. ویکتوریا می‌تواند با گگل‌ها به احساسات مردم کمک کند و این توانایی بی نظیری است. اما یک فروشنده مروموز رازهایی درباره ویکتوریا می‌داند.  این کتاب زبانی پر از احساسات دارد و نویسنده توانسته ارتباط زیبایی بین طبیعت و انسان برقرار کند. 

شنیدن کتاب زبان گلها رابه چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی جهان پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره ونسا دیفن باخ

ونسا دیفن باخ، در سال ۱۹۷۸ در سان‌فرانسیسکو متولد شد. او در چیکوی کالیفرنیا بزرگ شد، پس از اتمام تحصیل در رشته نویسندگی خلاق و حضور در استنفورد، به تدریس هنر و نویسندگی به افرادی از خانواد‌ه‌های کم درآمد پرداخت. دیفن باخ در حال حاضر در مانتری کالیفرنیا زندگی می‌کند.

بخشی از کتاب زبان گلها

هنگامی که به چشم‌های الیزابت نگاه کردم صورتش پر از احساس بود. نمی‌توانستم بگویم می‌خندد یا گریه می‌کند. مرا به سمت خودش کشید،ساعدش در زیر بغلم و دست‌هایش روی سینه‌ام قرار داشت و به دنده‌هایم فشار وارد می‌کرد. گفت: عزیزم نگاه کن. کلماتش درآن لحظه حقیقت را بیان می‌کردند حس مبهمی از نوجوان بودن داشتم، حتی حس یک بچه تازه متولد شده،محکم بغلش کردم و درآغوشش آرام گرفتم. گویی سال‌هایی که تا آن روز زندگی کرده بودم متعلق به شخص دیگری بود، دختری ک پیش از این وجود نداشت. دختر در آیینه جایگزین آن دختر شده بود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
s.h
۱۴۰۰/۰۴/۲۲

این کتاب عالیه

محمد
۱۴۰۰/۰۶/۱۴

می تونم بگم جزء غم انگیزترین و دردناک ترین کتاب هایی بود که تو زندگیم خوندم اما این موضوع چیزی از ارزش کتاب کم نمی کنه. از بابت ترجمه مطمئن نیستم. نمی تونم بگم خوب بود

moOna Ü
۱۴۰۰/۰۵/۲۴

من نسخه ی چاپی این کتاب رو خوندم خیلی داستانش جدید ، جذاب و شیرینه در مورد دختری هست که خیلی درونگراست و نمیتونه خوب احساساتشو بروز بده یه دفتری داره که توی اون نوشته شده وقتی هر نوع گلی

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۲ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۰۳۳٫۴ مگابایت
زمان۱۲ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۰۳۳٫۴ مگابایت