نظرات کتاب غول مدفون
کتاب صوتی غول مدفون اثر کازوئو ایشی گورو

دانلود و خرید کتاب صوتی غول مدفون

۳٫۵ از ۱۲ نظر
۳٫۵ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی غول مدفون  نوشته  کازوئو ایشی گورو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

Raskolnikov
اثار ایشی گورو صبر و‌حوصله می خواهد در ‌واقع همین‌کتاب ، دو سالی نسخه فیزیکیش را دارم و بعد دو فصل حوصله خواندنش را‌ نداشتم و از سر اعتماد به گروهی که کتاب را صوتی کردند خریدم و گوش دادم و یک دور هم‌نسخه فیزیکیش ‌را یک نفس خواندم کتاب جوری هست از اول خسته کننده و در اخر می گویید یکی از بهتریین کتاب ها که خواندم . به شدت رئال است گویی کارکتر ها جاودانه شدند (البته در فضایی فانتزیی ) نویسنده بن مایه کارش یاد و خاطره است که فراموش شود یا نه . خرد اکس و عشق بیئتریس خشم و انتقام وینستن از صفت و خصوصیات شاهکار کارکتر ها است و‌ هر خواننده بر اساس ذوقش چیزی بیشتر از یک‌سرگرمی از این کتاب یاد می گیرد و اگر از این کار لذت بردید بازمانده روز ترجمه نجف دریا بندری هم بخوانید
fabi
موافقم
fatemeh
سلام. از تلاش سرشارتون ممنونم. خوبه که خوانش کتاب با صداهای متفاوت و حالت نمایشنامه خوانی هست اما بنظرم صدای اکسل و بئاتریس اگر معمولی تر بود بهتر بود. اکسل خیلی هیجان‌زده صحبت میکنه و بئاتریس خیلی مریض احوال و یکنواخت.به دیالوگها که میرسه احساس میکنم به یک کتاب کودک دارم گوش میدم. البته این اغراق بد نیست و زیبایی خودش رو داره اما تناسبی با کتاب نداره. باز هم ممنون.
انوشه
این کتاب بینظیره اما نه برای کسانی که به دنبال خواندن داستانهای مهیج و آبکی هستند .این کتاب بی نظیر برای کسانی جذابه که به تاریخ ،رفتار و کردار انسانها در دل تاریخ علاقمندن و دوست دارن اون رو با فضایی فانتزی و تخیلی ،سمبل‌ها و نشانگان تلفیق کنن . برخلاف نظرات دوستان که از نظر من در کمال بدسلیقگی هیچ درکی از داستان و فضاش نداشتن بهتون توصیه میکنم بدون در نظر گرفتن نظرات اونها این کتاب که حقیقتا لایق جایزه نوبل بوده رو بخونید .و گویندگان هم واقعا عالی بودن
Mo
خوانش به طرز بیش از حدی دراماتیک شده که مثلا حس و حال بده ولی واقعا سخت میشه تحمل کرد شنیدنش رو. خوب نبود.
Mo
به نظر من داستان خاصی نبود و نمی دونم که چرا واقعن نوبل ادبیات رو برنده شده. احتمالن نوبل هم مثل فیلم فجر. صرفن گویندگی کار من رو تا پایان داستان کشوند. به دیگران توصیه اش نمی کنم.
fabi
موافق نیستم دوست عزیز.بسیار زیباست
صفحه قبل
۱
صفحه بعد