جنگ و صلح (جلد دوم)

دانلود و خرید جنگ و صلح (جلد دوم)

خلاصه رمان‌ها برجسته

۳٫۸ از ۵ نظر
۳٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود   جنگ و صلح (جلد دوم)  نوشته  لئو تولستوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

آواز
سلام دوستان. کتاب جنگ و صلح نوشته لئو تولستوی(تالستوی)،کتابی مخصوص کسایی هست که خواهان تاریخ و حوادث حواشی اون هستند.چون با دقت و صحت تمام تاریخ روسیه رو به صفحات دعوت کرده و به نظرم روسیه عصو کشور هایی هست که تاریخ و گذشته پر فراز و نشیبی داشته ، جنگ و صلح روایت شخصیت ها ،زمان رویداد جنگ ، خاندان های درگیر،حمله ناپلئون بناپارت و ارتشش از فرانسه و به هم ریختگی سیاسی و اجتماعی روسیه و حکومت ناسازگار تزاری با اون بر سر محدودیت هایی که قرار در بریتانیاو اقتصادش قرار بدن و.... اگر تمایل به نویسنده شدن دارید این کتاب پیشنهاد میشه. مخصوصا نویسنده ای که علاقه مند به تاریخه، و قلمش ماندگار. برای افراد کم سن و سال پیشنهاد نمیشه. کتاب انا کارنیناهم پیشنهاد میشه که از همین نویسنده اس ولی طاقچه موجود نیست،بی اندازه دلنشبن زنان خواهد بود از دستش ندید. هم اینو و هم دیگر شاهکار های این نویسنده مثله انا کارنینا وقت بخیر.
آواز
سلام دوست عزیز mad باید خدمتتون بگم که جنگ و صلح و انا کارنیا تقریبا هم حجمند ، ولی هر دو بیشتر از برادران کارامازوف هستند . به عنوان دوست خیرخواه به شما پیشنهاد میکنم که این نوع کتاب هارو چاپی خریداری کنید ، با نسخه الکترونیکی واقعا به چشماتون اسیب وارد میکنید ، نسخه صوتی به پی دی اف و نسخه الکترونیکی لطف داره ، ولی حس و حال خود کتاب ، یه چیز دیگست علاوه بر اینکه این نوع کتابا کلمات و جملات سنگین دارن ، نسخه چاپی اموزش دهنده هم واقع میشه
m.dehnavi(mad)
من برادران کارامازوف رو به صورت صوتی گوش کردم که پنجاه ساعت هست. به نظرتون حجم جنگ و صلح بیشتر از کارامازوف هست یا نه؟ چون خودم نسخه های چاپی این دو کتاب رو مقایسه نکردم. برای مقایسه آناکارنینای چاپی رو هم خوندم، جنگ و صلح حجیم تر از این کتابه یا نه؟
آواز
و اینکه به هیچ عنوان این کتاب رو از دست ندید. اگر قصد نویسندگی دارید این کتاب یک پل برای شماست.
شیرین
با تشکر از زحمات گروه طاقچه پیشنهاد من اینه که کتابهای خوب رو خلاصه نکنید.و متن کامل آنها رو داشته باشین توی اپ طاقچه
Hannaneh Rashidi
این خلاصه کتابه نه کلش؟ 🤔
VAFA.m.R
منتظر نسخه کامل صوتی هستیم...
صفحه قبل۱صفحه بعد