با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آزمون اشتیاق

دانلود و خرید کتاب آزمون اشتیاق

روشی ساده برای کشف سرنوشت شما

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آزمون اشتیاق  نوشته  ژانت بری اتوود  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب آزمون اشتیاق

کتاب آزمون اشتیاق نوشته ژانت بری اتوود و کریس اتوود است که با ترجمه مهدی قراچه‌داغی منتشر شده است. این کتاب روشی ساده است که با آن بفهمید چه سرنوشتی در انتشار شما است.

درباره کتاب آزمون اشتیاق

اغلب ما می‌دانیم حیات‌بخشیدن به اشتیاق‌هایمان باعث گشوده‌شدن درها به روی زندگی‌ای شاد و پربار می‌شود. اما خیلی‌ها می‌خواهند بدانند که این اشتیاق چیست و کدام است. کتاب آزمون اشتیاق ساده‌ترین و شفاف‌ترین روش را برای پی‌بردن به آنچه می‌خواهید، پیشِ روی شما می‌گذارد. نکتهٔ مهم در این روش این است که بدانید شما چه کسی هستید.

وقتی ده یا پانزده ویژگیِ زندگی آرمانی خود را فهرست کردید، از دانستن اینکه واقعاً چه چیزهایی برای شما اهمیت دارد شگفت‌زده خواهید شد. این کتاب شما را همراهی می‌کند تا خودتان را بشناسید و بتوانید برای زندگی‌تان تصمیم بگیرید و مسیر آینده را مشخص کنید. 

خواندن کتاب آزمون اشتیاق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال شادی و موفقیت در زندگی هستند پیشنهاد می‌کینم

بخشی از کتاب آزمون اشتیاق

قصد شخصی چیست ــــ آیا شما مقصد شخصی دارید؟

البته که دارید! همهٔ ما داریم. درباره‌اش فکر کنید. در این سیارهٔ خاکی هیچ‌کس مانند فردی دیگر نیست. شما منحصربه‌فرد هستید، شما استعدادهای منحصربه‌فردی دارید که به‌جز شما هیچ‌کس آن را ندارد. شما باید نقشِ ویژه‌ای در این دنیا ایفا کنید و برای انجام آن به چنین استعدادهایی نیاز دارید.

وقتی این نقش را ایفا می‌کنید، به مقصد شخصی خود حیات می‌بخشید. وقتی با مقصد خود همخوان و متحد شوید، زندگی‌تان بانشاط، لذت‌بخش، هیجان‌انگیز و دلخواه می‌شود. 

اشتیاق‌های شما همان عشق‌هایی است که در زندگی دارید. اینها چیزهای بسیار بسیار مهمی برای شما هستند. هنگامی که از اینها حرف می‌زنید یا انجامشان می‌دهید، هیجان‌زده می‌شوید و به وجد می‌آیید.

شما اشتیاقتان را با کسانی که عاشقشان هستید به اشتراک می‌گذارید و در بسیاری از موارد، رابطهٔ شما با آنها ممکن است همان اشتیاق شما باشد. کاملاً عادی است که همسر و فرزندانتان را بالای لیست اشتیاق‌های خود قرار دهید. اغلب اشخاص مقصدشان را به‌عنوان عضوی از یک تیم یا گروه مشخص می‌کنند و خانواده اصلی‌ترین گروهی است که در آن هستیم.

عشق و اشتیاق در هم پیچیده‌اند و رابطه‌ای تنگاتنگ باهم دارند، زیرا هر دو برآمده از قلب هستند. وقتی اشتیاق خود را دنبال می‌کنید عاشق زندگی‌تان می‌شوید.

اشتیاق‌های شما مقصدتان نیستند، بلکه آنها سرنخ یا کلیدهای رسیدن به مقصد شخصی‌تان هستند. بیشتر اشتیاق‌های زندگی شما، بیشتر چیزهایی که در زندگی به آنها احساس نزدیکی می‌کنید، در مسیر دستیابی به مقصدتان قرار دارند.

وقتی در بخش دوم کتاب مصاحبه‌های موفق‌ترین اشخاص را می‌خوانید، متوجه می‌شوید که مقصد آنان از چیزهایی سرچشمه گرفته است که نسبت به آنها مشتاق بوده‌اند. 

رفتن به‌سوی مقصد یک سفرِ زندگی است. همان‌طور که به شناخت عمیق‌تری از خود دست می‌یابید، اشتیاق‌های شما نیز به‌مرور تغییر می‌کند. با دنبال‌کردن اشتیاق‌هایتان خواهید دید که در مسیری تغییرناپذیر قرار می‌گیرید تا آنجا که روزی از خواب برمی‌خیزید و خود را در زندگی‌ای مشتاقانه و بسیار هدفمند می‌بینید.

زمانی این مسیر آغاز می‌شود که اشتیاق‌های نخستتان را مشخص کرده باشید و این کار پیش از به پایان رساندن این کتاب انجام می‌شود.

برای حیات بخشیدن به مقصدِ شخصی فرمول ساده‌ای وجود دارد:

هدف، توجه، نبود تنش

شما با خواندن این کتاب می‌آموزید که رؤیاهای خود را جان ببخشید. وقتی این کتاب را می‌خوانید از اشتیاق‌های واقعی خود پرده برمی‌دارید و زندگی‌ای را که برای آن متولد شده‌اید، به عرصهٔ ظهور می‌رسانید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۴/۲۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۷۶-۳۲-۷
تعداد صفحات۲۶۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۴/۲۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۷۶-۳۲-۷