با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سیره اخلاقی و سبک زندگی حضرت زهرا (س)

دانلود و خرید کتاب سیره اخلاقی و سبک زندگی حضرت زهرا (س)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سیره اخلاقی و سبک زندگی حضرت زهرا (س)  نوشته  محمدرضا جباری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سیره اخلاقی و سبک زندگی حضرت زهرا (س)

کتاب سیره اخلاقی و سبک زندگی حضرت زهرا (س) نوشته محمدرضا جباری در دفتر نشر معارف به چاپ رسید. این اثر به زندگی حضرت فاطمه (س) سیره اخلاقی آن حضرت می‌پردازد.

دفتر نشر معارف وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‏‌ها، در سال ۱۳۷۶ تأسیس شد و در سال ۱۳۷۹ به صورت رسمی آغاز به کار کرد. این انتشارات تلاش می‌کند از دریچه اسلام ناب به بازخوانى، بررسى، نقد و تولید اندیشه در عرصه‌هاى مختلف بپردازد.

از جمله این فعالیت‏‌ها می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان به چاپ بیش از ۱۱۰۰عنوان کتاب در زمینه دروس معارف اسلامى دانشگاه‌ها، اندیشه‏‌های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبرى، پرسش‌ها و پاسخ‌هاى دانشجویى، معارف قرآن و اهل‏ بیت (ع)، دین‌پژوهى، اخلاق و عرفان، انقلاب اسلامى و تاریخ معاصر، مسائل جهان اسلام، غرب‏‌شناسی، شبهات فکری و عقیدتی، مسایل تاریخی و فلسفی، علوم انسانی، مسائل تربیتى، زن، خانواده و نقد فمینیسم و… اشاره کرد.

نشر معارف اخیراً نیز گام‌‏هایی در حوزه ادبیات داستانی برداشته است. این انتشارات با راه ‏اندازی ۳۰ مرکز فروشگاهی با عنوان تجاری «پاتوق کتاب» و همچنین برگزاری ۱۲ دوره مسابقات کتابخوانی «پویش روشنا» در سطح ملی، توانسته است گام‏‌های مفید و موثری در توزیع و ترویج کتابخوانی کشور بردارد.

آنچه این روزها بیش از هرچیز دغدغه نسل انقلابی است آشنایی جوانان و دانشجویان با حقیقت دین و معارف اسلام است، انتشارات در این زمینه پیشرو است و تلاش دارد پاسخی علمی و دینی برای تمام سوالات این نسل داشته باشد.

 درباره کتاب سیره اخلاقی و سبک زندگی حضرت زهرا (س)

امروزه سبک زندگی اسلامی بسیار مورد توجه رهبر انقلاب است و توجه اصحاب فرهنگ و رسیانه نیز به این موضوع جلب شده است.

 شیوه و سبک زندگی حضرت زهرا (س) که یگانه دختر رسول‌الله است و در جای‌جای زندگی خود در عرصه شخصی و چه در رویکردهای اجتماعی نمودهای رفتاری مبتنی بر تعالیم الهی و برگرفته از سنت رسول‌الله را در خود پیاده نموده، می‌تواند برای نسل امروز به ویژه زنان و دختران جامعه اسلامی به عنوان الگویی معصوم و موثر معرفی گردد.

نویسنده در این کتاب بعد از پرداختن به بحث معناشناسی اخلاق و سبک زندگی به موضوع اخلاق فردی، اخلاق خانوادگی و اخلاق اجتماعی حضرت زهرا (س) پرداخته است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۵/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۳۱-۵۶۹-۴
تعداد صفحات۱۸۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۵/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۳۱-۵۶۹-۴