با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ترجمه المراجعات؛ رهبری امام علی در قرآن و عترت

دانلود و خرید کتاب ترجمه المراجعات؛ رهبری امام علی در قرآن و عترت

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ترجمه المراجعات؛ رهبری امام علی در قرآن و عترت  نوشته  سیدعبدالحسین شرف‌الدین موسوی عاملی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ترجمه المراجعات؛ رهبری امام علی در قرآن و عترت

کتاب ترجمه المراجعات؛ رهبری امام علی در قرآن و عترت نوشته سیدعبدالحسین شرف‌الدین موسوی عاملی است. کتاب ترجمه المراجعات؛ رهبری امام علی در قرآن و عترت را انتشارات چاپ و نشر بین‌الملل منتشر کرده است. 

شركت چاپ و نشر بین الملل وابسته به سازمان تبلیغات اسلامیاست. این موسسه از ابتدای تاسیس آن در اوایل دهه شصت به چاپ و اتتشار آثار دینی پرداخته است و علاوه بر آن به چاپ آثارارزشمند به زبان‌های خارجی از نویسندگانی چون علامه طباطبایی، استاد مطهری، شهید بهشتی و دیگر علمای معاصر نیز اهتمام داشته است. این انتشارات برای علاقه‌مندان و پژوهشگران جهان قرآن كریم را به زبان‌های انگلیسی، روسی، چینی نیز ترجمه کرده است.

شرکت چاپ و نشر بین‌الملل كتاب‌های بسیاری به زبان فارسی در موضوعات فقه و علوم قرآنی، فلسفه و كلام اسلامی، عرفان اسلامی، تاریخ اسلام، سیره و شرح زندگی معصومان، فرهنگ جامع سخنان امامان (ع) و دیگر موضوعات چاپ و منتشر كرده. همچنین فروشگاه كتاب این شركت به عنوان بزرگترین مركز عرضه و توزیع كتب دینی در تهران فعالیت دارد

درباره کتاب ترجمه المراجعات؛ رهبری امام علی در قرآن و عترت

علامه سید عبدالحسین موسوی شرف الدین در شهر کاظمین در سال ۱۲۹۰ متولد شد. در نجف از حضور علمای بزرگ و پهلوانان فقه، اصول و علوم اسلامی همچون مرحوم سید کاظم طباطبایی، آخوند خراسانی، فتح الله اصفهانی، شیخ محمد طه نجف و شیخ حسن کربلایی بهره کامل برد. بر اثر توجه به مسائل جامعۀ اسلامی، پس از فراگیری مسائل اجتماعی، به جبل عامل، وطن اصلی خاندانش، در جنوب لبنان مسافرت کرد.

سوالات مهمی که در بحث امامت و خلافت پیش می‌آید، در این کتاب، مطرح و پاسخ داده شده است. بحث های این کتاب به صورت پرسش و پاسخ، در طی صد و دوازده نامه، آغاز و پایان گرفته است. معمولاً هر سؤال با پاسخ قبلی در ارتباط است و زنجیروار، از آغاز تا انجام، پیش می‌رود. آغاز بحث از نقطۀ روشن و لازمی شروع شده و سپس پرسش‌ها و پاسخ‌های بعدی سلسله‌وار در پیوندی صحیح با هم ادامه یافته است.

خواندن کتاب ترجمه المراجعات؛ رهبری امام علی در قرآن و عترت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان و پژوهشگران علوم دینی پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۷۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۳/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۰۴-۲۴۸-۶
تعداد صفحات۵۷۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۳/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۰۴-۲۴۸-۶