با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب قهرمان اثر مسیحا  برزگر

دانلود و خرید کتاب قهرمان

۴٫۱ از ۸ نظر
۴٫۱ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قهرمان  نوشته  مسیحا  برزگر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب قهرمان

روندا برن( -1945)، نویسنده استرالیایی کتاب‌های انگیزشی و نیروی تفکر است. در بخشی از کتاب قهرمان که جدیدترین کتاب او به شمار می‌رود و رازهای موفقیت از زبان انسان‌های موفق نقل می‌شود می‌خوانیم: «من قدردان لحظه‌های ناب زندگی خود هستم. در آن لحظه‌ها بوده که به چشم خود دیده‌ام که ما تنها نیستیم. دستی هست که همواره کمک‌مان می‌کند. ما فقط به هوا و غذا زنده نیستیم. نیرویی بزرگ‌تر از همه‌ی این‌ها هست که ما را حفظ می‌کند. همان نیروست که فرصت‌های طلایی زندگی ما را می‌آفریند و آدم‌های خوبی را سر راه ما قرار می‌دهد. درست است که در راه سفر قهرمانی زندگی با آزمون‌های دشوار بسیاری مواجه می‌شوی، اما نباید از یاد ببری که شاهد معجزه‌های بسیاری نیز خواهی بود. در حقیقت، معجزه‌ها همواره بیشتر از آزمون‌های دشوارند. طعم خوش معجزه‌های زندگی من به همان اندازه‌ی طعم پیروزی‌هایم دلپذیر بوده‌اند. خدا برای کمک به تو شیوه‌هایی می‌شناسد که حتی روح تو نیز از آن‌ها خبری ندارد.»

سایر کتاب‌های روندا برن

مشاهده همه

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۷)
۱۳۹۹/۱۱/۰۵

حس خوبی به آدم میده پر از امید و انگیزست🌱

sedimah
۱۳۹۵/۰۶/۲۶

من با خوندن راز به کتابای راندا برن علاقه پیدا کردم. ولی باید بگم این کتاب خیلی سطح پایین. ولی زیاد شبیه بقیه کتاب های ایشون نیس

geneva
۱۳۹۵/۰۴/۲۵

بدی کتاب های برن اینه:یه سری از افراد موفقو جمع میکنه یه سری سرفصل میده بهشون و میگه حرف بزنین و شما تا آخر کتاب از خودت میپرسی خب آخرش چی منظورش چیه؟از کجا چطور و... و راه و

- بیشتر
ghazal13t
۱۴۰۰/۰۲/۲۰

بهترین کتاب دنیا هست من خودشو گرفتم واقعا عالیه توصیه میکنم حتما بخرین حتما😍

مهدی
۱۳۹۷/۰۹/۰۲

من نسخه چاپی این کتابو خوندم عالیه

Farzaneh81
۱۳۹۵/۰۶/۲۴

کتاب خیلی خوبیه... با بیان زندگی افراد دیگه هم به درک بیشتر مطالب کمک میکنه... پیشنهاد میکنم بخونید

_BARDIA_
۱۳۹۵/۰۷/۱۸

من نسخه ی چاپی این کتاب رو دارم و به نظرم فوق العاده ست توصیه می کنم بخونید

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
آزمونی وجود دارد که نشان می‌دهد آیا رسالت تو بر زمین به انجام رسیده است یا نه. اگر تو هنوز زنده هستی، نشانه آن است که رسالت تو هنوز به انجام نرسیده است.
معجزه ی سپاسگزاری
آزمونی وجود دارد که نشان می‌دهد آیا رسالت تو بر زمین به انجام رسیده است یا نه. اگر تو هنوز زنده هستی، نشانه آن است که رسالت تو هنوز به انجام نرسیده است. «ریچارد باخ»
_BARDIA_
کار تو باید بازتاب اشتیاق روح تو باشد، نه حاکی از نیاز و وابستگی تو به پول. برای پول کار نکن؛ برای دل خود کار کن، آنگاه، پول کم‌ترین چیزی‌ست که خود حاصل خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۸-۱۵۲-۸
تعداد صفحات۲۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۸-۱۵۲-۸