با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۱۱۰ راز فنگ شویی

دانلود و خرید کتاب ۱۱۰ راز فنگ شویی

۳٫۳ از ۳ نظر
۳٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۱۱۰ راز فنگ شویی  نوشته  زینب مملکت‌‌دوست  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ۱۱۰ راز فنگ شویی

کتاب ۱۱۰ راز فنگ شویی نوشته زینب مملکت دوست است. کتاب ۱۱۰ راز فنگ شویی که انتشارات فانوس دنیا منتشر کرده است کتابی کاربردی برای تمام کسانی است که به فنگ شویی علاقه دارند.

درباره کتاب ۱۱۰ راز فنگ شویی

فنگ شویی از ترکیب واژه‌های چینی فنگ (feng) به معنای باد و شویی (shui) به معنای آب تشکیل شده است. ترکیب این دو واژه تداعی‌گر مفهوم حرکت آفرین باد و آب است و همچنین بیانگر تضاد این دو در عین همراهی موزون آن‌هاست.

فنگ شویی نظم، ترتیب و توازن را به تمام زمینه‌های زندگی، از کسب و کار و سلامتی گرفته تا رفتارتان با خانواده و دوستان و همکاران باز می‌گرداند و همچنین به شما در طراحی منزل و محل کار و باغتان کمک می‌کند. اگر در تمام این موارد فنگ شویی را رعایت کنید، می‌توانید نظم و توازن را در زندگی‌تان برقرار کرده و به موفقیت برسید.

با رعایت و اجرای تغییراتی که فنگ شویی به شما توصیه می‌کند، نه تنها خودتان بلکه تمام افراد خانواده و همکاران‌تان نیز غیرمستقیم این تأثیر مثبت را حس خواهند کرد.

در واقع این کتاب به شما نشان می‌دهد که با رعایت چیزهای ساده، چند قدم به ایده‌آل‌ شدن نزدیک‌تر می‌شوید.

در این کتاب سعی شده است که به نکاتی که در فنگ‌شویی برای ایجاد نظم در خانه، دفتر کار و محل زندگی خود تأثیرگذار است، اشاره شود.

خواندن کتاب ۱۱۰ راز فنگ شویی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به فنگ‌شویی پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب ۱۱۰ راز فنگ شویی

- راز اول:

ناحیه سلامتی خود را فعال کنید.

فعال کردن ناحیه سلامتی بی‌شک می‌تواند به سلامت شما کمک کند. اگر ناخوش و بیمار هستید یک گیاه خیزران در سمت شرقی منزلتان قرار دهید و مطمئن شوید که همیشه این محل را پاکیزه نگه می‌دارید و سعی کنید که در هم ریخته نباشد همچنین می‌توانید یک کدوی کنده‌کاری شده که wu lou (وولو) نامیده می‌شود تهیه کنید و در این محل قرار دهید اگر عنصر مربوط به شما خاک است یک نمونه کریستالی آن را بخرید و اگر عنصر شما چوب است چوبی آن را تهیه کنید. چنانچه عنصر مربوط به شما آب است یک ظرف آب در این محل بگذارید و اگر عنصر شما آتش است شیئی را با رنگ قرمز (البته نه چندان زیاد) برای بهبود سلامتی‌تان در این ناحیه قرار دهید.

- راز دوم

شما باید ناحیه شمال را نیز فعال سازید زیرا این ناحیه معرف ناحیه شغلی است که باعث به دست آوردن ثروت می‌گردد. یک پاکت قرمز کوچک با چند سکه در داخل آن در ناحیه جنوب شرقی قرار دهید. کوارتز زرد انرژی ثروت شما را افزایش می‌دهد. اگر فکر می‌کنید وضعیت مالی شما تعریف چندانی ندارند، چینی‌ها برای آن نسخه جالبی می‌پیچند. آن‌ها می‌گویند باید دنبال گره انرژی در خانه باشید. ممکن است این گره به دلیل انباشتگی وسایل بلااستفاده یا لوازم و لباس‌هایی باشد که مدت‌هاست از آن‌ها استفاده نکرده‌اید. بنابراین اولین قدم، از بین‌بردن انباشتگی است.

- راز سوم:

بر اساس قوانین فنگ‌شویی، در اتاق جایی است که انرژی عظیمی از آن عبور می‌کند. بنابراین بهتر است از فضایی که در خط مستقیم در اتاق وجود دارد، در راستای ساماندهی فعالیت‌های شغلی و کارهایی که نیاز به انرژی زیاد دارد استفاده کنید. اگر می‌خواهید هنگام کار کردن پر انرژی‌تر باشید، در اتاق کارتان میز و صندلی را طوری قرار دهید که نزدیک به در ورودی باشد. در واقع بهتر است صورتتان به سمت در باشد و در یک راستا قرار گیرید. اگر دقت کنید معمولاً اتاق مدیران به این صورت چیده می‌شود، یعنی میز و صندلی رو به روی درب ورودی و در راستای آن هستند. در همین راستا، بهتر است جلوی در نخوابید چون انرژی که از در عبور می‌کند، مزاحم آرامش شما می‌شود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۵۱۴۳۸۹
۱۴۰۰/۰۵/۲۵

برای آشنایی و شروع عالیه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۸۱۳۲-۰-۹
تعداد صفحات۱۱۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۸۱۳۲-۰-۹