با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زبان بدن

دانلود و خرید کتاب زبان بدن

بیاموزید چگونه ذهن دیگران را بخوانید و با اعتماد به نفس با آنان ارتباط برقرار کنید

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زبان بدن  نوشته  الیزابت کونکه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب زبان بدن

کتاب زبان بدن نوشته الیزابت کونکه، به معرفی تاثیر زبان بدن در چگونگی ارتباط با دیگران می‌پردازد و شما را در تشخیص قدرت زبان بدن، شناخت رفتار و افکار دیگران و نیز تبدیل شدن به یک ارتباط‌گر برتر یاری می‌کند.

 درباره کتاب زبان بدن

شخصی چیزی به شما می‌گوید، در حالیک‌ه حالات و حرکات بدن‌ او از چیز دیگری حکایت می‌کند و به این ترتیب شما گیج و آشفته می‌شوید. آیا شما به کلماتی که می‌شنوید یا به زبان بدنی که می‌بینید، باور دارید؟ تحقیقات و شواهد حاکی از این هستند که حقیقت بر مبنای روش ارائه قرار دارد.

الیزابت لیندسی کونکه یک مربی اجرایی است که در زمینه تأثیر نفوذ شخصی فعالیت دارد. او یک کارشناس متخصص و نویسنده کتاب‌های پرفروش در زمینه ارتباطات و رفتارهای غیرکلامی نیز می‌باشد. الیزابت با رهبران ارشد و ستارگان برجسته در سازمان‌های جهانی کار کرده و به آنان کمک کرده است که خود را در بهترین حالت شخصی با اعتماد به نفس و متعهد به نمایش بگذارند.

او در کتاب زبان بدن نشان می‌دهد این کلمات نیستند که اهمیت دارند، البته نه این که ارزش نداشته باشند اما اگر کلمات یا روش بیان آن‌ها با یکدیگر سازگار نباشد، شنوندگان بیشتر به مشاهدات باور دارند تا آنچه که بر زبان آورده می‌شود.

بدون ادای حتی یک سیلاب، شما می‌توانید افکار، احساسات و نیات خود را از طریق زبان بدنتان انتقال دهید. زمانی که کلمات بیان شده اطلاعاتی مانند اعمال و داده‌ها را انتقال می‌دهند، بدن شما اطلاعات دیگری همچون نگرش، نیات و حالت عمومی وجودتان را آشکار می‌سازند. به این ترتیب، شاید شما یک یا دو دروغ مصلحتی بگویید یا ممکن است به خاطر مصلحت اندیشی تمام حرف‌هایتان ساختگی باشد، اما چنانچه بدنتان بازی را طور دیگری دور زد، تعجب نکنید.

برای مثال، اگر به همکاری که شغل مورد نظر شما را به دست آورده است بگویید که از این مسئله بسیار خوشحال هستید، مشکل اینجاست که چشمانتان به جای دیگری دوخته شده است، بین ابروان‌تان خط افتاده است، انگشتان‌تان مشت شده است؛ در واقع زبان‌تان یک چیز می‌گوید و بدنتان چیزی دیگر. بنابراین تعجب نکنید چنانچه همکارتان با حالتی ناامیدانه و یا حتی بدتر به حالت تنفر از شما دور می‌شود.

شما با آگاهی از پیام‌های ارسالی و یا تمرین حرکات، حالات و وضعیت بدنتان، می‌توانید تأثیرگذار باشید و پیام‌های دلخواه خود را به دیگران انتقال دهید. بعلاوه، با مشاهده و تفسیر کنش‌های دیگران، نسبت به درک افکار و رفتارشان یک قدم جلوتر هستید.

بنابراین چنانه مایل هستید که روابط خود با دیگران را بهبود بخشید، یاد بگیرید چگونه زبان بدن دیگران را بخوانید و نشانه‌ها و علائمی که حرکات و حالات چهره‌تان را انتقال می‌دهد، کنترل کنید. کوتاه سخن اینکه چنانچه روابط برای شما از ارزش بالایی برخوردار است و اگر می‌خواهید بدانید که مردم راجع به شما چه فکری می‌کنند، و چنانچه به احساس دیگران نسبت به خودتان اهمیت می‌دهید، زبان بدن را بیاموزید. هر چه بیشتر درباره پیام‌های ناگفته آگاه‌تر باشید، روابط بهتری را برقرار خواهید نمود، ‌ واکنش‌هایتان حساب شده و رفتارتان سازگارتر با محیط پیرامون‌تان خواهد بود.

در سرتاسر کتاب حاضر، شما به معنایی که در ورای اشارات، حرکات و حالات چهره قرار دارند، پی خواهید برد و یاد خواهید گرفت که چگونه دروغ‌ها را کشف و رفتارهای دلسوزانه را ثابت کنید؛ و نیز می‌آموزید که چگونه پیام‌تان را به طور روشن و واضح بیان کنید و آنچه را که ترجیح می‌دهید از دیگران پنهان دارید، استتار کنید. پیش از هر چیز، این نکته را به خاطر داشته باشید که برای مطالعه زبان بدن با احترام و حس مسئولیت اقدام کنید.

خواندن کتاب زبان بدن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه علاقه مندان به کتاب‌های روان‌شناسی مخاطبان این کتابند.

بخشی از کتاب زبان بدن

افرادی که ارتباطات جسارت‌آمیز از طریق افکار، احساسات و باورهایشان به روشی باز را صادقانه و مستقیم بدون تجاوز به حقوق دیگران به نمایش می‌گذارند، حس خوبی نسبت به خود دارند و نسبت به اجرا کردن تصمیمات خود وفادار هستند. آنان با احترام با دیگران رفتار می‌کنند و بر این باور هستند که همه مردم ارزش دارند.

افراد جسور به دیگران اجازه نمی‌دهند که از ایشان بهره‌برداری کنند و شما را نیز مورد حمله قرار نمی‌دهند. وقتی که متوجه این موضوع شوند که نظراتشان همیشه برنده نمی‌شود، به آسانی به کسانی که سر راهشان قرار می‌گیرند، نزدیک می‌شوند و رفتار مؤدبانه‌ای دارند.

مزایای جسور بودن بسیار است. افراد تازه کار وقتی که از خود رضایت داشته باشند و به روش مؤدبانه با دیگران رفتار کنند، عزت نفس‌شان بالا می‌رود. شانس آن‌ها برای دستیابی به خواسته‌هایشان بالا می‌رود به محض آنکه با احترام و صداقت با دیگران برخورد کنند. به همین خاطر افراد جسور می‌توانند در هر زمان خود را مطرح کنند، بدون آن که رنجش یا دلخوری پیش بیاید. بنابراین وقتی که نیاز به مراقبت از خود را احساس نکنید و کمتر احساس خجالت و سرگرم شدن با نیازهای خود کنید، بیشتر در تعامل با دیگران به روشی راحت و آسوده هستید.

شوخی و تفریح کافیست! چنانچه در حال گذر از منفعل یا پرخاشگر بودن به سمت جسور بودن هستید، ممکن است کمی این انتقال دردناک باشد. خانواده و دوستانی که از روش پیشین شما سود برده‌اند، ممکن است درصدد این باشند تلاش‌های شما را خراب کنند. شاید احساس ترس کنید مبادا به باورها و ارزش‌های قبلی بازگردید. بعلاوه، این امکان وجود دارد که یک رنج احساسی را تجربه کنید، و تضمینی برای بار نشستن تلاش‌هایتان وجود نداشته باشد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۱۳۲-۶-۱
تعداد صفحات۲۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۱۳۲-۶-۱