با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چهار میثاق

دانلود و خرید کتاب چهار میثاق

راهنمایی کامل برای رسیدن به آزادی، عشق و سعادت در زندگی

۴٫۳ از ۳ نظر
۴٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چهار میثاق  نوشته  دون میگوئل روئیز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب چهار میثاق

میکروکتاب چهار میثاق اثر دن میگوئیل روئیز منتشر شده در سال ۱۹۹۷، راهنمای مناسبی برای رهایی از الگوهای منفی و تحقق کامل «خود» واقعی‌تان است.

میکروکتاب‌ها چکیده‌ای از کتاب‌های اصلی هستند که در زمانی حدود ۵۰ دقیقه دانش کامل کتاب را در اختیار شما می‌گذارد و مهمتر اینکه فضای کتاب کامل حفظ شده و لذت مطالعه را از دست نمی‌دهید. همچنین با وجود نسخه صوتی آن‌ها می‌توانید بدون دغدغه در همه‌جا از مطالعه لذت ببرید.

درباره کتاب چهار میثاق

کتاب چهار میثاق بیش از ۸ سال در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز قرار داشت. در این کتاب می‌خوانید که چگونه جامعه افراد را برای پیروی از مجموعه قوانین سفت و سخت خود، تربیت می‌کند و همین‌طور می‌بینید که چگونه با کمی تلاش و تعهد، می‌توانید دستورالعملی برای زندگی خود تنظیم کنید.

خواندن کتاب چهار میثاق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی، موفقیت و رشد فردی از این کتاب لذت خواهند برد. 

درباره دن میگوئیل روئیز

اطرافیان دن میگوئیل روئیز فکر می‌کردند او از سنت خانوادگی‌اش پیروی کند و به‌ عنوان استاد معنوی ادامه ‌دهنده حکمت تولتک (Toltec) باشد؛ اما او جراح شد؛ ولی پس از تصادفی سخت و تجربه‌ای نزدیک به مرگ، دانش سنتی مردمش را دوباره کشف کرد و خود را وقف تبدیل شدن به یک استاد معنوی نمود.

بخشی از کتاب چهار میثاق

هزاران سال پیش در مکزیک جنوبی، مردان و زنان خردمندی زندگی می‌کردند که به آن‌ها «تولتک» می‌گفتند. متخصصان انسان‌شناسی بر این باورند که آن‌ها یک ملت یا نژاد هستند. اما حقیقت این است که تولتک‌ها هنرمندان و دانشمندانی بودند که با تشکیل یک جامعه توانستند خرد معنوی و آیین‌های کهن را کشف کنند.

این متخصصان به عنوان استاد و شاگرد در شهر باستانی اهرام به نام تئوتیهواکان (Teotihuacán) که خارج از مکزیکوسیتی (Mexico City) قرار داشت، دور هم جمع می‌شدند. جالب است بدانید که به استاد آن‌ها ناوال‌ها (naguals) می‌گفتند. این شهر به مکانی که در آن انسان خدا می‌شود هم شهرت دارد.

با گذشت سال‌های طولانی، ناوال‌ها مجبور شدند که خرد نیاکان خود را پنهان کنند و مراقب آن باشند. بعد از فتح قاره امریکا توسط اروپایی‌ها و همچنین سوءاستفاده بیش از حد تعدادی از کارآموزان از قدرت شخصی، باعث شد که ناوال‌ها این خرد را فقط به کسانی که شایستگی لازم را داشتند، آموزش دهند و از سایرین دور نگه دارند. خوشبختانه این پنهان‌کاری‌ها مفید واقع شد و دانش مخفی شده تولتک‌ها توسط تبارهای مختلف ناوال‌ها به خوبی جمع‌آوری شد و نسل به نسل انتقال پیدا کرد. این دانش، صدها سال در پرده اسرار پنهان باقی مانده بود، اما غیب‌گویان دوران باستان، چیز جالبی پیش‌بینی کردند که این چنین است: «زمانی خواهد آمد که ضرورت بازگرداندن این خرد و دانش به مردم احساس خواهد شد.»

دون میگوئل روئیز، که یکی از ناوال‌های تبار جنگجویان عقاب و فردی هدایت شده است، این تعالیم را برای ما بازگو می‌کند. خرد تولتک به عنوان راهی برای درست زندگی کردن تعریف شده و با کمک آن دسترسی به عشق و شادی حقیقی برای همه ممکن می‌شود.

سه هزار سال پیش فردی که درست مثل من و شما بود، در نزدیکی شهری که دور تا دور آن را کوه‌های سر به فلک کشیده احاطه کرده بود، زندگی می‌کرد. او درس می‌خواند و دوست داشت که پزشک ماهری شود. او دانش نیاکان خود را فرا می‌گرفت، اما با چیزهایی که می‌آموخت چندان موافق نبود. صدایی در قلبش به او می‌گفت که چیزی بیش از آنچه که می‌آموزد وجود دارد و باید آن را پیدا کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
آیناز ر
۱۴۰۰/۰۴/۰۳

سبکتو نشر کتاب چکیده کتاب منتشر میکنه الان چرا این کتاب ۱۴۹ صفحه است؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۹ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۱۴۹صفحه
نوع فایلEPUB