با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تحلیل داده های اقتصادی

دانلود و خرید کتاب تحلیل داده های اقتصادی

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تحلیل داده های اقتصادی  نوشته  گری کوپ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تحلیل داده های اقتصادی

کتاب تحلیل داده های اقتصادی اثر گری کوپ یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان و پژوهشگران رشته‌ اقتصاد است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از حدود ۵۰۰ نفر هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب تحلیل داده های اقتصادی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان و پژوهشگران اقتصاد مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
babak1374
۱۴۰۰/۰۲/۲۶

همین پی دی اف با یه نویسنده دیکه سیزده تومنه چخبره هرچی دستتون میاد میزنید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۴۰-۷۶-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۲۸۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۴۰-۷۶-۳