با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دفاع پیروز

دانلود و خرید کتاب دفاع پیروز

هشت سال دفاع مقدس و نقش اقشار مختلف و حضور رهبری در آن

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دفاع پیروز  نوشته  سید‌علی خامنه‌ای  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب دفاع پیروز

کتاب دفاع پیروز روایت هشت سال دفاع مقدس و نقش اقشار مختلف و حضور رهبری در آن است. کتاب دفاع پیروز مجموعه سخنرانی‌ها و تحلیل‌های مقام معظم رهبری است که انتشارات موسسه فرهنگی هنری قدرولایت منتشر کرده است. 

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت از ابتدای سال ۱۳۷۲ پس از هشدارهای هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر وجود تهاجم گسترده فرهنگی علیه انقلاب اسلامی و باورهای اسلام ناب، تأسیس شد تا با حضور در عرصه فرهنگی، به اندازه توان خود، در گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی و پیام آن و نیز در افشای ترفندهای فرهنگی دشمنان و عوامل آنان، بكوشد و وظیفه خود را انجام دهد.

این مؤسسه موفق شده است در زمینه تبیین و نشر رهنمودها و اندیشه حضرت امام خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی، و رهبر معظم انقلاب اسلامی، خلف صالح امام خمینی (ره)، قدم‌هایی بردارد و همچنین نسبت به بررسی، پژوهش، تدوین و نشر موضوع‌هایی كه مورد اشاره و مطالبه آنان بوده است اقدام کند. تاریخ معاصر ایران و مسائل و جریانات روز، از جمله مطالبات رهبری بوده‌اند كه مؤسسه با اهتمام ویژه‌ای آنها را دنبال كرده است.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت در سه گروه سنّی: كودكان، نوجوان، جوانان و عموم به نشر نتایج بررسی‌ها و پژوهش‌های خود اقدام كرده است.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت، در سال ۱۳۸۸، در سی سالگی پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان ناشر برگزیده در نشر فرهنگ انقلاب در سی سال انقلاب اسلامی برگزیده شد و در سال ۱۳۸۹ ناشر برگزیده بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران شد. این مؤسسه همچنین در همین سال به عنوان ناشر برگزیده سیزدهمین جشنواره انتخاب كتاب دوسالانه دفاع مقدس معرفی شد.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت در سال ۱۳۹۳ در جشنواره بزرگداشت حماسه ۹ دی از سوی ستاد پاسداشت حماسه ماندگار ۹ دی ( همایش ملی علمداران بصیرت ) به عنوان ناشر برگزیده در حوزه كتاب مورد تجلیل قرار گرفت.

موسسه فرهنگی هنری قدرولایت در سال‌های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۵در چهارمین و هفتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس برگزیده شد. همچنین در هفدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس به عنوان خادم نشر تهران انتخاب شد.

همچنین موسسه قدرولایت در جشنواره شهید سید علی اندرزگو در سال ۱۳۹۶ به عنوان برگزیده انتخاب شد.

درباره کتاب دفاع پیروز

کتاب دفاع پیروز که قبلاً دو نوبت چاپ شده بود، در بازنگری اساسی و ویراستاری جدید، در ۱۰ فصل تنظیم و ارائه گردیده است. 

چرایی تحمیل جنگ به ایران اسلامی، نتیجه و برکات این جنگ، پیروزی و نشانه‌های آن، عوامل و اقشار مؤثر در دفاع مقدس، صحنه‌های ویژه، انتقام الهی از جنگ افروزان، ضرورت آمادگی همیشگی و وظایف اقشار مختلف در حفظ دستاوردهای دفاع مقدس از جمله مباحثی است که در چاپ‌های قبلی بود و در این چاپ ویراستاری و اصلاحاتی داشته است. امّا دو فصل مهم به این مجموعه اضافه شده و آن برگ‌هایی از خاطرات حضور رهبری در صحنه‌های مختلف دفاع مقدس و نیز روایت‌های معظم له از هشت سال دفاع مقدس است که با تصاویر جالبی ارائه شده است.

خواندن کتاب دفاع پیروز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تاریخ جنگ پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۲/۰۲/۰۸
شابک۹۸۷-۹۶۴-۷۲۹۲-۱۵-۳
تعداد صفحات۳۱۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۲/۰۲/۰۸
شابک۹۸۷-۹۶۴-۷۲۹۲-۱۵-۳