با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مستند داستانی کارتابل

دانلود و خرید کتاب مستند داستانی کارتابل

۴٫۳ از ۶ نظر
۴٫۳ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مستند داستانی کارتابل  نوشته  محمدرضا  حدادپور جهرمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مستند داستانی کارتابل

مستند داستانی کارتابل اثر محمدرضا حدادپور جهرمی است که در انتشارات حداد به چاپ رسیده است. جهرمی در این اثر هم به کارشکنی‌های دشمنان اسلام و انقلاب و اثرات مخبر آن برای حال و آینده کشور پرداخته است.

درباره مستند داستانی کارتابل

 با گسترش صنایع و پیشرفت تولید و تبادل کالا و همکاری‌های اقتصادی بین‌ المللی حضور هیئت‌های تجاری و صنعتی بیگانه امری عادی شده و مردم حضور افراد خارجی را با عناوین اقتصادی در کشورشان پذیرا شده‌اند.

 این موضوع شبکه‌های جاسوسی را هم به این اندیشه رهنمون کرده که از عناوین اقتصادی برای انجام مقاصد خود بهره بجویند. سازمان‌های جاسوسی علاوه بر استفاده از هیئت‌های اقتصادی برای جمع‌آوری اطلاعات، ماموران خود را نیز با عناوین اقتصادی روانه کشورهای مختلف می‌کنند. حال تصور کنید وقتی عناصری با عقبه فکری خطرناک و عقده‌های عمیق از انقلاب اسلامی در درازمدت در گلوگاه صنعتی و مشاغل حساس نظامی و دفاعی قرار بگیرند به مراتب از عوامل بیگانه خطرناک‌ترند و می‌توانند ضربات مهلکی به حال و آینده انقلاب بزنند، به علاوه این که آنان با گرفتار کردن برخی از شخصیت‌ها و چهره‌های شناخته شده در چنبره حلقه‌های جاسوسی و سوء استفاده از تجارب و سوابق و اعتماد آنان، زمینه اتفاقات عجیب و خطرناکی را رقم می‌زنند. بنابراین تمام افراد و نخبگان به نوعی در خطر گرفتار شدن در دام چنین سازمان‌هایی هستند.

 در این مستند داستانی به تشریح و بررسی یکی از روش‌های نفوذ در سیستم دفاعی و برنامه‌ریزی نظامی پرداخته شده و پرده از برخی شیوه‌ها و شگردهای مورد استفاده آنان برداشته شده است. جهرمی در این مستند داستانی از تاثیر چنین افرادی در سطوح بالای اقتصادی دفاعی و نظامی سخن گفته است.

 خواندن کتاب کارتابل را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به مستندهای داستانی سیاسی و تاریخی مخاطبان این کتاب‌اند.

درباره محمدرضا حدادپور جهرمی

محمد رضا حدادپور جهرمی متولد سال ۱۳۶۳ است، او یکی از استادان جوان حوزه علمیه جهرم است که معاونت پژوهشی این حوزه را نیز به عهده دارد. او فعالیتش را با کانال تلگرامی دلنوشته‌های یک طلبه شروع کرد. او به شهرت فراوانی بین ادب دوستان انقلابی رسید و آثار مختلفی را منتشر کرد. بیشتر آثارش داستانی و با موضوعاتی مانند فتنه و زندگی طلبه‌ها و خاطرات جنگ منتشر شده است.

در دنیای امروز که انقلابیون کمتر به سراغ داستان‌نویسی رفته‌اند، محمدرضا حدادپور جهرمی به درستی درک کرده است که داستان‌گویی زبان نسل امروز است و اگر قرار است اطلاعاتی به مخاطب منتقل شود می‌توان از آن استفاده کرد. آثار این نویسنده در انتشارات حداد منتشر شده است. 


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Ftm B
۱۴۰۰/۰۳/۰۷

سلام با تشکر از نویسنده محترم امیدوارم این کتابهای مفید در طاقچه بی نهایت قرار بگیره. مطمئنا مطالعه هرچه بیشتر این کتاب از طرف خواننده ها به خاطر روشنگری اذهان کلی جامعه خیلی از منافع مادی اون مهمتره.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۷۴۲۶-۱-۷
تعداد صفحات۲۰۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۷۴۲۶-۱-۷