با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ماساژ ورزشی

دانلود و خرید کتاب ماساژ ورزشی

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ماساژ ورزشی  نوشته  آناتولی بیریوکوف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ماساژ ورزشی

کتاب ماساژ ورزشی اثر آناتولی بیریوکوف یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان و پژوهشگران رشته تربیت‌بدنی است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از حدود ۵۰۰ نفر هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب ماساژ ورزشی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان و پژوهشگران تربیت‌بدنی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Saeed Mardany
۱۴۰۰/۰۳/۲۶

این کتاب رو دو روز پیش با مبلغ ۱۹ هزار تومان قصد خرید داشتم. اما متاسفانه امروز برای خریدش که اقدام کردم دیدم ۳۸ هزار تومان شده .... چرا..... نمی‌دونم ؟!

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۷۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۱۲/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۴۰-۹۱-۶
تعداد صفحات۶۷۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۱۲/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۴۰-۹۱-۶