با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چرا مردان دروغ می گویند و زنان گریه می کنند

دانلود و خرید کتاب چرا مردان دروغ می گویند و زنان گریه می کنند

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چرا مردان دروغ می گویند و زنان گریه می کنند  نوشته  باربارا پیز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چرا مردان دروغ می گویند و زنان گریه می کنند

کتاب چرا مردان دروغ می گویند و زنان گریه می کنند نوشته باربارا پیز و آلن پیز است. این کتاب درباره تفاوت‌های زنان و مردان صحبت می‌کند و سعی دارد یک راه برای زندگی مشترک در صلح و آرامش معرفی کند.

درباره کتاب چرا مردان دروغ می گویند و زنان گریه می کنند

زنان از همان ابتدا به عنوان حمل کننده و مادر بچه و مدافع خانواده بوده اند و در نهایت مغزشان جهت پرورش دادن، صحبت و مراقبت از اطرافیان در زندگی اشان برنامه ریزی شده است. مردان دارای خصوصیاتی کاملا متفاوتند. آنها شکارچی، تعقیب کننده، محافظ، نان آور و حلال مشکلات بوده اند. این معنایش آن است که مغز زنان و مردان برای عملکردها و اولویت‌های متفاوتی طراحی شده است و تفاوت‌های زیادی با یکدیگر دارند.

اختلاف میان جنس‌ها و جنسیت‌ها، نفهمیدن و درک نکردن یکدیگر و درگیریشان با هم حتی در قرن بیست و یکم نیز در زندگی همه ما وجود دارد. در حال حاضر علم توضیحات کاملی دارد در مورد اینکه چرا زنان خیلی زیاد حرف می‌زنند و یا اغلب بدون اینکه به نکته اصلی بپردازند به حاشیه می‌روند و یا تمایل دارند همه چیز را در مورد کسانی که اطرافشان هستند بدانند.

فاصله میان دو جنسیت مذکر و مؤنث، سوءتفاهم‌ها و اختلاف‌ها و تعارض‌هایی که صورت خارجی پیدا می‌کنند، حتی در قرن بیست و یکم، به همان اندازه دوران آدم و حوا به قوت خود باقی هستند. در سه دهه اخیر که درباره‌ تفاوت‌های میان زنان و مردان بررسی‌های دقیق صورت گرفته صدها فیلم و هزاران کتاب و برنامه تلویزیونی، ده‌ها هزار همایش و کنفرانس، به انبوه سؤالاتی جواب داده‌اند که توضیح می‌دهد چرا زنان و مردان متفاوت از یکدیگر رفتار می‌کنند. نامه‌ها، تماس‌های تلفنی و نامه‌های الکترونیکی اینترنتی، جملگی حکایت از آن دارند که زنان و مردان از رفتارهای یکدیگر گیج شده‌اند و تقریباً نمی‌دانند که با اين رفتارها چگونه برخوردهایی باید داشته باشند. به همین دلیل بود که نویسندگان کتاب چرا مردها دروغ می‌گویند و زن‌ها گریه می‌کنند را نوشتند. در این کتاب به حدود ۴۰ سوال که خوانندگان کتاب‌ها و بینندگان برنامه‌های مختلف در جهان بیش از همه به آن‌ها اشاره می‌کنند جواب داده‌ شده است. نویسندگان سعی کرده‌اند برای جواب دادن به این پرسش‌ها از تجربه‌های شخصی، بررسی‌ها و پژوهش‌های به‌عمل‌آمده، از تازه‌ترین مطالعات صورت گرفته، از علوم حاضر و سرانجام از عقل سلیم استفاده کنند. کتاب چرا مردان دروغ می گویند و زنان گریه می کنند کمک می‌کند تا درک بهتری از تفاوت جنسیت‌ها داشته باشید.

خواندن کتاب چرا مردان دروغ می گویند و زنان گریه می کنند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به کسانی که به دنبال آرامش در زندگی هستند پیشنهاد می‌کنیم

فصل‌های کتاب چرا مردان دروغ می گویند و زنان گریه می کنند

فصل یک: نق زدن

فصل دوم: هفت کاری که مردان می‌کنند تا زنشان را دیوانه کنند

فصل سوم: چرا زن‌ها گریه می‌کنند (خطرات باج طلبی احساسی)

فصل چهارم: محرمانه‌ترین نظام امتیاز گیری خانم‌ها

فصل پنجم: هفت رمز و راز مربوط به مردها

فصل ششم: زن دیگر- مادر شوهر

فصل هفتم: رمز و راز زنان در استفاده از کلمات

فصل هشتم: جاذبه‌های جنسی زنانه

فصل نهم: چرا مرد‌ها دروغ می‌گویند

فصل دهم: وقتی شکارچی تیر و کمانش را آویزان می‌کند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۳/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۱۸-۶۵۷-۸
تعداد صفحات۳۵۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۳/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۱۸-۶۵۷-۸