با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت فروش حرفه ای (FMCG)

دانلود و خرید کتاب مدیریت فروش حرفه ای (FMCG)

۴٫۳ از ۳ نظر
۴٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت فروش حرفه ای (FMCG)  نوشته  حسن سلطانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مدیریت فروش حرفه ای (FMCG)

کتاب مدیریت فروش حرفه ای (FMCG) نوشته حسن سلطانی به مخاطبان کمک می‌کند تا با آگاهی از علم فروش به بالا بردن فروش کالا و خدمات کسب و کار و تجارتشان کمک کنند و در راه توسعه و پیشرفت کارشان قدم بردارند. 

درباره کتاب مدیریت فروش حرفه ای (FMCG)

حسن سلطانی در کتاب مدیریت فروش حرفه ای (FMCG) به مخاطبان کمک می‌کند تا با مدیریت فروش، که یکی از مهم‌ترین شغل‌ها در سراسر دنیا است، آشنا شوند. چرا چنین شغلی مهم است؟

اگر شما صاحب کسب و کاری باشید یا خدماتی را ارائه کنید، تا زمانی که متقاضیانی برای کالا و یا خدماتتان وجود دارد می‌توانید به کارتان ادامه دهید و یا به گسترش آن فکر کنید. اما اگر کار شما و تمام فعالیت‌هایی که در سازمانتان انجام می‌دهد به فعالیتی منجر نشود، کار شما عملا از بین می‌رود. 

تا زمانی که مصرف هست، فروش نیز وجود دارد. اما برای اینکه بتوان چنین چیزی را تضمین کرد لازم است تا نکاتی را با یکدیگر مرور کنیم. تعطیلی بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی به دلیل عدم وجود مدیران فروش خبره اتفاق می‌افتد. 

با به کارگیری دانش نوینی که در زمینه مدیریت فروش وجود دارد می‌توانید آینده کسب و کارتان را تضمین کنید. این کتاب شما را با این دانش آشنا می‌کند و به شما کمک می‌کند تا قدرت تیزبینی، بسط فکری موضوع‌ها و مسائل فروش و مدیریت تیم‌های فروش را یاد بگیرید تا شاهد کسب سهم بازار، حفظ سهم بازار در بازارهای گوناگون فعالیت باشید.

کتاب مدیریت فروش حرفه ای (FMCG)  نُه فصل دارد. در فصل اول مقدمه‌ای می‌خوانیم و بعد به مبحث چیستی و چرایی فروش می‌رسیم. در ادامه با هدف گذاری، طراحی سازمان، جذب و تیم سازی و مدیریت و رهبری سازمان فروش آشنا می‌شویم. در دو فصل انتهایی نیز فرامی‌گیریم چطور به ارزیابی سازمان فروشمان بپردازیم و برخی از اصطلاحاتی را که در این زمینه لازم است بدانیم، می‌خوانیم. 

کتاب مدیریت فروش حرفه ای (FMCG) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب مدیریت فروش حرفه ای (FMCG) برای تمام فعالان و مدیران در حوزه فروش مطالب مفیدی دارد. 

فهرست

  • مقدمه
  • چیستی و چرایی مدیریت فروش
  • مفاهیم و کلیات
  • هدف گذاری در فروش
  • طراحی سازمان فروش
  • جذب و تیم سازی
  • مدیریت و رهبری سازمان فروش
  • انگیزش و ارزیابی سازمان فروش
  • اصطلاحات فروش
  • منابع و مآخذ

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۴۵۷۴۱۹
۱۴۰۰/۰۴/۰۶

واقعا ضعیف بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۷۶۹۹۰-۴
تعداد صفحات۱۴۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۷۶۹۹۰-۴